Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01192020ned

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Prvý Detský festival a veľtrh v Nitre otvorí svoje brány už po štvrtý krát

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 14. júna 2018 - Prvý Detský festival a veľtrh - 4. ročník otvorí svoje brány 23.6. - 24.6. všetkým rodičom a deťom, ktoré túžia prežiť deň plný zábavy a radosti.

Prvý Detský festival a veľtrh v Nitre otvorí svoje brány už po štvrtý krát

Aj tento rok bude vonkajšia plocha bude zaplnená nafukovacími atrakciami, kolotočmi ako autodrom, vláčik pre najmenších a jumping. Opäť bude k dispozícii florbalové ihrisko s profesionálmi, pre najmenšie detičky dráha pre odrážadlá Strider adventure zóna a aj dopravné ihrisko bezpecnemesto.sk.

Stretnete rôzne obľúbené postavičky z rozprávok, budete súčasťou obrovskej Kubík arény, kde si môžete zatancovať na Kubík song, kresliť aj súťažiť. Zlatíčko BAR pre deti ponúkne detskú stravu, kašičky a nápoje. Partner podujatia Hyza ponúkne hladným návštevníkom slovenské, čerstvo ugrilované kuriatka.

Pavilón "A" bude venovaný najmenším detičkám do 5 rokov a spoločenským hrám s celého sveta Ihrysko, kde sa zabaví a zahrá celá rodina. Pre najmenších je pripravená hracia zóna Motessori, Preteky lezúňov pre najmenších do 1 roka. A aby deti viac čítali, môžu deti priniesť svoju knižku, ktorú prečítali a vymeniť za inú v zóne Knižkovanie. Súčasťou budú samozrejme rôzni výrobcovia hračiek, obuvi, knižiek a iných doplnkov pre deti. O workshopy sa postarajú animátori z rozumiemedeťom.sk. Budete kresliť, vymýšlať, maľovať.

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby

V pavilóne "B" bude pripravená najväčšia Mattel family zóna na Slovensku a v Čechách. Na ploche viac ako 2000 m2 bude hracia zóna Mega bloks, Barbie, Hot Wheels, Enchantimals, Fisher-Price, Mašinka Tomáš, streetball s Monster High, vlasové a návrhárske štúdio Barbie, Hot Wheels Star Wars i relaxačná zóna pre najmenších.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Pavilón "C" bude X-BOX zóna s 20 konzolami a 3 hracími "obývačkami" na konci pavilónu nájdu malí bojovníci aj Nerf zónu s prestreľbou i so strieľaním na terč.

Tento rok organizátori na každý deň zavolali tých najobľúbenejších. V sobotu zaspieva Spievanka a Zahrajko zo Spievankova a v nedeľu Miro Jaroš, na ktorého sa už teší veľa detí. Okrem toho prídu aj Paci Pac, Notový Dany, Čumpelovci, kamaráti z Minimaxu, Akadémia tanca, detský balet Pinocchio, folklórny súbor Kolovrat, Detský folklórny súbor Vretienko, SZUŠ ART PEGAS, ArrowRoses zo SZUŠ a Ars Studio Nitra.

Všetky atrakcie v rámci areálu budú už po zaplatení vstupného bezplatne k dispozícii po celý deň.

Výstavisko Agrokomplex bude patriť najmä deťom od 10:00 do 20:00 hod. Všetky informácie nájdete na stránke www.detskyfestival.sk. Výhodnejšie rodinné vstupenky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>