Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02252020uto

V Lužiankach a medzi Klasovom a Babindolom dopravné nehody, v Nitre vodič odmietol fúkať

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA / KLASOV / BABINDOL / LUŽIANKY 12. januára 2015 - Viacerí vodiči počas uplynulého víkendu sadli v nitrianskom okrese za volant napriek tomu, že v ich krvi koloval alkohol. Medzi obcami Klasov a Babindol došlo v nedeľu 11.1.2015 asi o druhej hodine v noci
k dopravnej nehode.

V Lužiankach a medzi Klasovom a Babindolom dopravné nehody, v Nitre vodič odmietol fúkať

33 ročný vodič jazdiaci na VW Passat pravdepodobne dostatočne nevenoval riadeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke. Prešiel do protismeru, kde narazil prednou časťou do dopravného značenia – názov obce Klasov a potom narazil do stromu. Policajti podrobili vodiča na mieste dychovej skúške a tá odhalila v jeho dychu 1,33 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,77 promile.

Vodič bol povereným policajtom obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za tento prečin hrozí v páchateľovi v zmysle zákona trest odňatia slobody na jeden rok.

Vodič odmietol fúkať

V sobotu 10.1.2015 asi pol hodinu pred polnocou spozorovala policajná hliadka na Trnavskej ceste v Nitre vozidlo na ktorom nesvietilo osvetlenie evidenčného čísla. Policajti vozidlo zastavili. 21 ročný vodič sa odmietol podrobiť dychovej skúške a aj odberu krvi. Vodič tak svojim konaním naplnil skutkovú podstatu trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

V Lužiankach a medzi Klasovom a Babindolom dopravné nehody, v Nitre vodič odmietol fúkať

Dopravná nehoda v Lužiankach

21 ročný vodič z Nitry neprispôsobil rýchosť jazdy svojim schopnostiam a s osobným motorovým vozidlom BMV zišiel z cesty a narazil do plotu rodinného domu. K nehode došlo v obci Lužianky v sobotu 10.1.2015 asi o jednej v noci. Policajti podrobili vodiča dychovej skúške a tá odhalila 0,79 mg/l alkoholu / 1,65 promile/.

 

zdroj a fotografie: KR PZ Nitra
 

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk


Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>