Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
10202019ned

Lúpež na čerpacej stanici v Dolných Lefantovciach, polícia zadržala Stanislava z Výčapov - Opatoviec

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Lúpež na čerpacej stanici v Dolných Lefantovciach, polícia zadržala Stanislava z Výčapov - Opatoviec

DOLNÉ LEFANTOVCE 15. novembra 2016 - V sobotu 12.11.2016 vošiel krátko pred 16.00 hodinou na čerpaciu stanicu v Dolných Lefantovciach muž s kapucňou na hlave. S nožom v ruke s dĺžkou čepele 20 cm pristúpil k pracovníčkam so slovami „Navaľ peniaze a všetky“.

Jedna zo žien mu z obavy o život a zdravie vydala finančnú hotovosť vo výške 750,-€. Predmetným útokom nebolo spôsobené poškodeným žiadne zranenie. Po lúpeži muž z miesta odišiel na neznáme miesto.

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby

Okamžite po spáchaní skutku bolo rozbehnuté pátranie. Vďaka rýchlej operatívnej činnosti nitrianskych kriminalistov do 24 hodín bol stotožnený a zadržaný podozrivý muž z obce Výčapy - Opatovce. Po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov bol vyšetrovateľom odboru kriminálnej polície z Nitry, 24 ročný Stanislav obvinený zo zločinu lúpeže. Trestný zákon za tento skutok stanovuje dolnú hranicu trestnej sadzby 7 a hornú 12 rokov odňatia slobody. Obvinený je stíhaný na slobode.

zdroj: KR PZ Nitra

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>