Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02212020pia

Lampión šťastia v Nitre priniesol žene smolu, pristál na terase panelového domu a spôsobil požiar

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Lampión šťastia v Nitre priniesol žene smolu, pristál na terase panelového domu a spôsobil požiar

NITRA 18. novembra 2015 - 32 ročná žena sa v Nitre v pondelok 16.11.2015 večer spolu so svojou priateľkou rozhodla vypustiť lampión šťastia.

Zapálený lampión ale nabral iný smer a miesto toho, aby vyletel na oblohu, pristál na terase panelového domu na Štúrovej ulici. Dôsledkom toho vznikol požiar.

Ako prví boli na mieste policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorým sa podarilo oheň dostať pod kontrolu a uhasiť ešte pred príchodom hasičov. Po uhasení policajti začali pátrať po majiteľke balónika, ktorý požiar spôsobil. 32 ročnej žene z Českej republiky, ktorá býva na tej istej ulici o dva vchody ďalej, nepriniesol lampión šťastie ale smolu. Pri požiari totiž vznikla škoda vo výške 10 000,-€. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci.

zdroj: KR PZ Nitra

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...


Portál NITRAONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>