Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
11132019str

Nitrianski policajti našli v byte muža v bezvedomí

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Nitrianski policajti našli v byte muža v bezvedomí

NITRA 4. mája 2016 - V prvomájovú nedeľu sa v Nitre na Spojovacej ulici odohrala dráma. Polícia bola privolaná nešťastnou ženou, ktorá sa nevedela dostať do bytu svojho 72 ročného otca a bolo podozrenie, že je ohrozený jeho život a zdravie, nakoľko sa lieči na viacero diagnóz.

Keďže bezpečnostné dvere do bytu na 1. poschodí boli zamknuté a nikto od nich nemal náhradné kľúče, pre hliadku zostalo jedinou možnosťou, dostať sa do bytu oknom. Policajt sa vyšplhal na parapetu okna a videl na podlahe ležať muža.

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby

Okamžite zvesil ochrannú sieťku a vytlačil okno. Medzitým už jeho kolega privolal rýchlu záchrannú pomoc. Na koberci v spálni našli ležať domáceho pána v bezvedomí. Podľa vyjadrení lekárov prekonal mozgovú mŕtvicu.

V stabilizovanom stave bol muž prevezený do nitrianskej nemocnice. Nadriadený policajtov sa vyjadril, že ich úsilie a nasadenie pri záchrane života ocení.

zdroj: KR PZ Nitra

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>