Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01242020pia

V rámci policajnej akcie Zlatý Kopec 1 zadržali troch Nitranov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 19. júla 2018 - Kriminalisti z Nitry vykonávali v dňoch od 11. do 13. júla 2018 akciu s názvom Zlatý Kopec 1, v rámci ktorej zadržali troch Nitranov. Akcia bola zameraná na objasnenie drogovej trestnej činnosti a majetkovej trestnej činnosti – vlámania do rodinných domov v nitrianskej časti Zobor, Kynek a Klokočina.

V rámci policajnej akcie Zlatý Kopec 1 zadržali troch Nitranov

Pri zadržaní osôb 24-ročný Roland vydal jedno plastové vrecúško s obsahom neznámeho bieleho prášku, jedna striekačka so zataveným koncom s obsahom taktiež neznámej bielej látky, ktoré policajti zaslali na expertízne skúmanie. Podľa predbežných výsledkov ide o pervitín.

V predmetnej veci polícia vzniesla obvinenie osobe Roland K. za drogovú trestnú činnosť. V sobotu 14. júla rozhodol nitriansky súd o väzobnom trestnom stíhaní obvineného.

Okrem toho vyšetrovateľ Policajného zboru na základe zistených skutočností obvinil dve osoby z majetkovej trestnej činnosti (vlámania do rodinných domov) v troch prípadoch.

V rámci akcie polícia zaistila veci, pochádzajúce z krádeže vlámaním do rodinného domu v Nitre Pod Hrabinou. Roland ponúkal veci, pochádzajúce z trestnej činnosti na predaj. Medzi záujemcami o kúpu takýchto vecí bola aj tretia zadržaná osoba, ktorú vyšetrovateľ po vypočutí prepustil zo zadržania.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
V rámci policajnej akcie Zlatý Kopec 1 zadržali troch Nitranov

Polícia zabezpečila operatívne informácie ku dvom garážam, v ktorých sa mali nachádzať veci, pochádzajúce s majetkovej trestnej činnosti, kde zabezpečila a vykonala prehliadky iných priestorov na základe príkazu prokurátora OP Nitra. Pri nich zaistili kriminalisti i rôzne diely a súčiastky z osobných motorových vozidiel, ktoré pochádzajú z trestnej činnosti.

V prípade naďalej prebiehajú vyšetrovacie úkony, ktoré by mohli odhaliť aj iné protizákonné aktivity obvinených osôb.

zdroj a fotografie: KR PZ Nitra

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>