Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02192020str

PR články, komerčné, Levice

Dôvera prispela na prístrojové vybavenie Kardiocentru v Nitre

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA / BRATISLAVA 28. septembra 2015 - Prístrojové vybavenie v nitrianskom Kardiocentre je opäť o čosi modernejšie. Vďaka Dôvere a jej poistencom totiž centrum získalo príspevok 12.500 eur na skvalitnenie prístrojového vybavenia alebo zlepšenie prostredia zdravotníckeho zariadenia.

Dôvera prispela na prístrojové vybavenie Kardiocentru v Nitre

Kardiocentrum v Nitre, ktoré poistenci Dôvery vyhodnotili v prieskume ako najlepšie v kategórii špecializovaných zdravotníckych zariadení, použilo príspevok na skvalitnenie prístrojového vybavenia a na zlepšenie prostredia zdravotníckeho zariadenia. Nemocnica použila peniaze na nákup nového EKG prístroja aj s príslušenstvom a dodávku a montáž klimatizačnej jednotky do edukačnej miestnosti a čakárne.
Poistenci Dôvery nastavujú zrkadlo lôžkovým zdravotníckym zariadeniam už niekoľko rokov a stanovujú rebríček najlepších a najhorších nemocníc. V tomto roku sme vyhodnotili takmer 4000 dotazníkov od našich poistencov, ktorí boli hospitalizovaní v roku 2014. Opäť sa potvrdilo, že pacienti boli všeobecne najmenej spokojní s kvalitou stravy. Naopak, najlepšie bolo opäť hodnotené správanie lekárov k pacientom. Viac o výsledkoch sa dočítate na tejto stránke.

Okrem Kardiocentra v Nitre dostali najlepšie hodnotenia aj ďalšie zariadenia. Univerzitná nemocnica Martin v kategórii fakultných nemocníc, Ľubovnianska nemocnica v kategórii všeobecných nemocníc a spomedzi ostatných zdravotníckych zariadení získalo najlepšie hodnotenie Mammacentrum v Banskej Bystrici. Dôvera ich odmenila sumou spolu 50.000 eur.

zdroj a fotografia: AMI Communications Slovakia

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>