Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02192020str

PR články, komerčné, Levice

Šperk ako darček k výročiu svadby

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Svadba je významným okamžikom v živote párov, po pytačkách a zásnubách je to míľnik v živote dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli vydať rukou v ruke spoločnou cestou. Každý rok od uplynutia svadby je dôvod k oslave. Je to možnosť sa na chvíľu zastaviť a venovať sa jeden druhému.

Šperk ako darček k výročiu svadby

V každodennom zhone nie je vždy čas ísť na večeru a v kľude sa porozprávať. Výročie môže byť tá pravá príležitosť. Môžete to osláviť romantickou večerou, príjemne strávenou dovolenkou, alebo napríklad oslavou v rodinnom kruhu. Takmer každý rok od svadby má svoje špecifické pomenovanie. Niektorí manželia obnovujú svoj manželský sľub, k čomu patrí zvyk, keď si nechajú u klenotníka vyčistiť svoje snubné prstene. Ženy si občas dajú do svojej svadobnej obrúčky zasadiť ďalší drahokam ako symbol stále trvajúcej lásky.

Šperk ako darček k výročiu svadby

Najobľúbenejším výročím je svadba krištáľová, strieborná, zlatá a diamantová. Klasickým darom bývajú kvetiny, môžete vybrať rezané, alebo pokiaľ je majiteľka zdatná pestovateľka, môžete jej darovať živý kvet. Čo sa týka šperku, voľte podľa vkusu svojej drahej, poprípade sa nechajte inšpirovať jednotlivým názvom výročia.

Svadba krištáľová sa oslavuje po 15 rokoch. Názov napovedá, že ústredným motívom bude krištáľ. Môžete darovať krištáľovú vázu, ktorá sa hodí na uloženie kytice červených ruží. Pokiaľ si nepotrpíte na pompéznosť, skúste vybrať nejaké poháre, ktoré sú tematicky podobné krištáľu. Okrem šperku z krištáľu sú typické drahokamy pre toto výročie tiež granát, rubín či alexandrit.

Po 25 rokoch vás čaká svadba strieborná, ktorá sa nesie v striebornom duchu. Strieborné náušnice či strieborný prívesok budú dobrou voľbou. Šperk krásne zabalený v darčekovej krabičke môžete doplniť o zväzok kosatcov.

Šperk ako darček k výročiu svadby

Oslavou zlatej svadby sa môže pýšiť len málo párov, avšak tiež 50 rokov spolu chce veľkú dávku lásky, tolerancie a porozumenia pre druhého. Pol storočie vzťahu si žiada poriadnu oslavu, tá sa môže niesť v tematickom zlatom duchu. Dva tucty ruží je krásne romantické gesto a zlatý šperk urobí určite veľa radosti. Môže byť osadený drahokamami či diamantmi. Pokiaľ chcete ešte hodnotnejší dar, skvelá voľba bude zlatá kolekcia šperkov.

60.výročiu svadby panuje diamant ako symbol dokonalosti. Diamant je možné rôzne obrúsiť a tvarovať, osadený je najčastejšie v zlate alebo platine. Voľte elegantné náušnice zo zlata s diamanty, alebo pokiaľ vaša žena je milovníčka farieb, skúste vybrať šperk osadený farebnými fancy diamantmi. Kvetinou tohto výročia je orchidea, symbol výnimočnosti, šarmu a ohľaduplnosti.

Či už venujete svojej žene luxusnú súpravu šperkov vykladanú drahými kameňmi, alebo iba cestou z práce kúpite drobný kvietok ozdobený stužkou, dôležité je, že ste si na svoju drahú spomenuli. To je jej srdcu určite drahšie než záplavy diamantov.

zdroj a fotografie: Eppi

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>