Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02242020pon

PR články, komerčné, Levice

Chalkidiki: Miesto, kde si môžete užiť luxusné podmienky na relax

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
V gréckom regióne Chalkidiki, ktorý sa nachádza na severe krajiny, existujú všetky podmienky pre zábavu u každého člena rodiny. Samozrejmosťou sú aj nádherné piesočnaté pláže, ktoré potešia aj toho najnáročnejšieho klienta.

Jedinečné prírodné zdroje, malebné krajiny, more s jasnou a čistou vodou, storočie dedičstva predkov, staroveké pamiatky, tradičné osady a elitné turistické strediská - to všetko je prisľúbeným a nepoznaným rajom pre tých, ktorí sa rozhodli absolvovať dovolenku na Chalkidiki.

Atmosféra pohodlia a harmónie

Toto stredisko je považované za jedno z najviac šetrných k životnému prostrediu na svete, za ktoré opakovane získalo čestné ocenenia. Rozsiahle borovicové lesy, veľké pláže a pokojné more mu dávajú atmosféru pohodlia a harmónie, ktorá je na každej jednej dovolenke viac než potrebná.

Rodinná dovolenka s deťmi?

Najobľúbenejšou časťou je Kassandra. Malebné pláže sú tu obklopené borovicovými hájmi, v odľahlých zákutiach nájdete krásne zátoky, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí milujú rybolov a potápanie. Miestni obyvatelia z blízkych rybárskych dedín tu majú priamo na pláži otvorené útulné taverny a reštaurácie, kde sa podávajú výborné morské plody, domáce víno a sladkosti.

Medzi pozoruhodnými budovami a pamiatkami z čias staroveku tu možno spoznať Bielu vežu, Aristotelovo námestie, Triumfálny oblúk, kostol sv. Demetria a byzantské múry. Každý z týchto objektov, ktoré každý deň navštevujú stovky turistov, v sebe skrýva veľa legiend a príbehov.

Rezort je ideálny aj pre rodiny s deťmi, pretože na území každého hotela je zábavný park a pre tých, ktorí chcú relaxovať, sú tu zasa sauny a masážne miestnosti či iný rozsiahly wellness program.

Všetko pre vašu istotu

Samozrejme, ideálna dovolenka je len tá, na ktorú sa dobre pripravíte. V lete nesmie chýbať kvalitná a pevná obuv, dobrý opaľovací krém a samozrejme pohodlné tričko s nápisom. Okrem toho budete potrebovať aj poistenie, ideálne to, ktoré pokryje všetky poistné udalosti, vrátane vašich malých detí.

Ako ideálny tip na dovolenku sú Chalkidiki veľmi dobré riešenie, ktoré vám môžeme odporučiť aj my. Stačí si všetko dobre pripraviť a vybrať spolu s dobrým poistením správny rezort.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>