Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
10202019ned

PR články, komerčné, Levice

Prečo sa oplatí byť na sieti?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Propagácia na Facebooku je jednou z najsľubnejších oblastí reklamy v sociálnych sieťach, ktorú v súčasnosti aktívne využívajú rôzne spoločnosti. Pre mnohých je ale spravovanie FB stránky náročné a v takom prípade sa oslovuje odborník a prispôsobujú webové stránky špičkovým mobilom.
Facebook je najväčšia sociálna sieť, v ktorej aktívne komunikujú používatelia z celého sveta. K júlu 2015 bol počet aktívnych používateľov Facebooku 1,7 miliardy. Každý jedným dňom sa číslo ale zväčšuje a bolo by nevýhodné, keby ste tento obrovský počet budúcich zákazníkov neoslovili.

Na propagáciu svojich produktov a služieb, ako aj na posilnenie imidžu spoločnosti, pretože na rozdiel od klasickej formy marketingu, má Facebook lepšie publikum a jeho priemerné nákupné hodnoty sú vyššie.

Spravovanie a údržba firemných FB stránok

Povedzte bohatému publiku o vašej firme alebo podnikaní. Vynikajúca efektivita, pokrytie vysokokvalitného cieľového publika a zachovanie jeho lojality. Zo sociálnej siete dostanete  tých najlepších verných zákazníkov.  Potrebujete k tomu dobré a pravidelné spravovanie FB stránky, s ktorým si často poradia len profesionáli.

Výhodou tejto služby je aj fakt, že riadenie marketingu na Facebooku je individuálne a na mieru vašim požiadavkám, ktoré môžu byť naozaj špecifické.

Prispôsobte web aj mobilu

Aby ste boli bližšie svojim zákazníkom, musíte sa prispôsobiť tomu, čo robia. Okrem práce, školských a domácich povinností, je to aj čas trávený na mobile. Vaša webová stránka by sa teda spolu s Facebookom mala prispôsobiť aj moderným mobilným telefónom, pretože mnohí ľudia dnes nakupujú iba vďaka nim.

Široká funkčnosť mobilov a vysokokvalitné publikum sociálnej siete robí z Facebooku vynikajúci marketingový nástroj. Trh predsa neustále rastie a vstup naň prostredníctvom týchto možností je veľmi atraktívny. Tak sa o tom presvedčte a oslovte niekoho, kto vám s tým pomôže. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>