Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02242020pon

PR články, komerčné, Levice

Užite si pohodlie na dovolenke vďaka dokonale pripravenému autu

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ak sa už tešíte na letnú dovolenku, na ktorú ste sa rozhodli využiť pozemné komunikácie, musíte na tento účel pripraviť aj vaše auto. To sa ale skladá z niekoľko tisíc špeciálnych súčiastok, z ktorých každú jednu skontrolovať asi nedokážete. Vymeniť ale DPF filter a kúpiť nové vaničky do kufra určite zvládnete!
Pohodlná organizácia v batožinovom priestore

Postarajú sa o ňu dobré vaničky do kufra. Termoplastové a pre väčšinu typov vozidla. Ich pevnosť je vďaka použitému materiálu na tej najvyššej úrovni. Uskladnenie a preprava materiálov, batožiny a iných predmetov alebo tovaru tak bude vo vašom aute naozaj pohodlná.

Dobré vlastnosti materiálu sa určite podpíšu aj na jednoduchej údržbe vaničiek, pretože špina a prach sa dajú z nich jednoducho povysávať alebo opláchnuť čistou vodou. Špeciálny dezén zasa zaručuje stabilitu a uchytenie. Všetko to, čo na ďalekú cestu letnej dovolenky potrebujete.

Skontrolujte si DPF filter

Mnohé vozidlá si pri nedostatočne vyčistenom a silne zanesenom filtri dobrovoľne znižujú výkon motora a celého auta. Výfukové plyny sú navyše zdrojom obrovského množstva škodlivých a rakovinotvorných látok, takže kompletný repas DPF filtra sa určite pred ďalekou cestou hodí.

Nehovoriac o tom, že mnohé európske krajiny vypúšťanie týchto látok do ovzdušia z vášho auta regulujú zavedenými normami, a preto legislatíva týkajúca sa emisií výfukových plynov Euro 5 zavedená v roku 2009 s cieľom pomôcť znížiť emisie CO2 z automobilov účinne zaviedla povinné DPF filtre na autách s dieselovým motorom. Ak sa teda do jednej z nich chcete vybrať, kontrolu je nutné zvážiť dvojnásobne.

DPF filtre sa starajú o zachytenie a reguláciu sadzí, ako aj bezproblémový chod motora a plný výkon auta, ktorý na ďalekú cestu plánovanej dovolenky určite potrebujete. Tak na to nezabudnite.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>