Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02242020pon

PR články, komerčné, Levice

Ako prekvapiť verného klienta alebo nového zákazníka

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
V kalendári nie sú len sviatky, keď musíte darovať niečo svojim blízkym, ale aj ľuďom, s ktorými máte pracovný vzťah. V tomto prípade je ale výber daru ešte náročnejší, pretože danú osobu alebo klienta poznáte menej ako priateľa zo strednej školy. My vám ale v tomto smere trocha pomôžeme. Pokúsime sa vám ukázať a nájsť rovnováhu medzi podnikateľskou etikou a radosťou z darovania.

Základné kritéria správneho výberu

Existuje veľa dôvodov, prečo dať niekomu darček – sú to narodeniny, firemné výročie alebo úspešná dohoda. Viete však pritom odhadnúť aj účel samotného daru? Je to jedno z ďalších kritérií, ktoré vám pomôže pri jeho výbere.

My veríme, že firemné darčeky ba mali spĺňať tri hlavné body:

Benefit: Ide o praktické dary pre najpraktickejšie a racionálne osobnosti. Tie dary, ktoré sa budú používať každý deň a s vrúcnou pripomienkou darcu. Veľmi dobrá bude napríklad chutná káva pre firmy.

Pamäť: Dávajte také dary, ktoré vyvolávajú v ľuďoch len dobré spomienky. Sochy, maľby a zaujímavé suveníry - tieto dary nemajú praktický význam, pretože ho ani nepotrebujú, dôležité je, aby naň obdarovaný nezabudol.

FUN: Ukážte, ako ste kreatívny a originálny! Najviac odvážne nápady patria do kategórie - vtipné darčeky, na ktoré si určite klient spomenie! V tomto prípade by ste mohli použiť potlač na hrnčeky.

Deka s logom

Teplá a krásna prikrývka je užitočná všade - môžete si ju vziať so sebou na chalupu alebo piknik, môžete ju použiť doma, alebo sa v nej môžete pohodlne zabaliť v zimných večeroch. Malé logo vašej firmy niekde v rohu predsa nezasahuje do celkového obrazu.

Prírodné zlato

Keď je pre vás výber daru pre obchodného partnera dôležitý, zlatý med bude veľmi vítaný. Zlaté častice v ňom symbolizujú prosperitu a úspech partnerstva, ako aj pozornosť ľudskému zdraviu. Tento darček ukáže , že nie ste ľahostajní a partner bude rád, že sa pri výbere spoločníka nezmýlil.

Neobvyklé počítačové príslušenstvo

USB-ventilátory, chladiace podložky na notebook, mini-chladničky a svetielkujúce slúchadlá. Všetky tieto nové veci budú perfektným darčekom pre tých, ktorí pravidelne trávia viac času za obrazovkou notebooku ako v reálnom svete.

Každý skúsený obchodník vie, že zákazníci sa do spoločnosti vracajú znovu a znovu, ak na svojej strane cítia lásku a teplo. Dar je skvelá príležitosť, ako tieto pocity navodiť. Tak to s nimi skúste aj vy!

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>