Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02242020pon

PR články, komerčné, Levice

Ako si vybrať dobrú dlažbu okolo bazéna

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Špeciálna protišmyková dlažba okolo bazéna vám zaistí v prvom rade maximálnu bezpečnosť. Riziko poranenia v bazéne sa predsa v dôsledku vysokej vlhkosti na povrchu dlaždíc zvyšuje. V tomto prípade musí materiál okolo bazéna spĺňať niekoľko požiadaviek a zodpovedať určitej triede.

Ak ste si pred nedávnom a v spolupráci s dobrými realitami Nové Zámky kúpili nový dom a všetko potrebné ste si už zariadili, budete sa chcieť realizovať aj pri svojom bazéne. V horúcom lete sa priestor na príjemné schladenie predsa vždy zíde.

Najkrajší bazén však možno získať práve jeho obložením keramickými alebo inými obkladačkami. Okrem toho, jeho použitie na dokončenie môže vyriešiť niekoľko dôležitých úloh, pretože tento materiál má veľa výhod.

Kvality bazénových lemov a obkladov

V prvom rade treba poznamenať, že obvyklé keramické obklady používané na dokončovanie kúpeľní alebo kuchýň nie sú na tento účel vhodné. Koniec koncov, jeho povrch bude ovplyvnený rôznymi mikroorganizmami, chemickými činidlami používanými ako dezinfekčné prostriedky, ako aj vodou, ktorá vyvíja obrovský tlak.

Tiež je potrebné zohľadniť možné mrazy, ako aj náhle zmeny teplôt. Preto by mali mať tieto výrobky zvýšenú odolnosť voči rôznym environmentálnym faktorom, vrátane negatívnych, aby boli čo najviac mrazuvzdorné a odolné voči nárazom.

Okrem toho, je dobré spomenúť aj ostatné vlastnosti - spoľahlivosť, praktickosť, odolnosť voči prírodným podmienkam, rovnako ako trvanlivosť. Vzhľadom k tomu, že keď ste blízko vody je vysoká šanca na pošmyknutie, protišmyk by mal byť jednou z hlavných vlastností dlaždice.

To znamená, že výrobcovia musia poskytnúť špecifickú úpravu povrchu v podobe určitej drsnosti. Je veľmi dôležité, aby výrobok neabsorboval ani vlhkosť, to znamená, že má vlastnosti odolnosti voči vode a má minimálny koeficient odpudzovania vody.

Ideálna dlažba

Nevyhnutným ukazovateľom pre mnohých majiteľov bazénov je najmä krásny vzhľad stavby. Túto vlastnosť realizujú vo svojej ponuke takmer všetci výrobcovia obkladov, nie vždy je to ale dlhodobé riešenie.

Dnes si môžete kúpiť tovar rôznych farieb, s množstvom vzorov a ozdôb na prednej strane, ako aj s imitáciou prírodných materiálov, s rôznymi textúrami a tvarmi. Najviac by sme vám ale odporúčali travertínovú dlažbu okolo bazéna.

Vysoko odolná, dobre vyzerá a spĺňa všetko, čo  v tomto prípade potrebujete. Tento materiál uspokojí  všetky dôležité požiadavky, má vysoké technické vlastnosti a vyznačuje sa širokou škálou tvarov, farieb a textúr. Tak si ho pohodlne objednajte, dá sa to už aj online.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>