Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01192020ned

PR články, komerčné, Levice

Podporte svojho favorita a tipnite si na víťaza

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Každý z nás má svoje záľuby a koníčky, ktoré ho viac alebo menej konkrétnym spôsobom obohacujú. Hlavolamy, krížovky, šach, tipovanie alebo šport. Všetko to a mnohé iné nám umožňuje na niekoľko minúť alebo hodín zabudnúť na naše starosti a pomáha sa dokonale odreagovať. Poďte sa spolu s nami príjemne odviazať aj pri tipovaní víťaza na US Open v New Yorku a iné významné športové udalosti.
Tenis je celosvetovo známa hra a takmer každá krajina má v ňom svojho najlepšieho zástupcu, ktorý sa zúčastňuje tých najprestížnejších podujatí a súťaží. Jún patril napríklad víťazom slávneho Stanley Cupu a významným Európskym hrám, ktoré hosťoval tento rok bieloruský Minsk.

Koniec júna nám zasa priniesol aj začiatok ďalšej významnej udalosti. V tomto roku v poradí tretí najprestížnejší grandslamový turnaj. Tenisový turnaj vo Wimbledone. Jediný zo štvorice významných grandslamových turnajov hrajúci sa na tráve a nie antuke.

Tenisová sezóna sa otvára koncom januára Grand Slamom Australian Open v Melbourne, pokračuje koncom mája turnajom Rolan-Garros vo Francúzsku a ďalej v súčasnosti prebiehajúcim grandslamovým turnajom vo Wimbledone. Tenisové turnaje sú zavŕšené Grand Slamom US Open v New Yorku.

Ak ste milovníkom tenisu, určite si tieto zápasy nenecháte ujsť!

Novak Djokovič opäť obhájil víťazstvo mužskej dvojhry ATP podobne ako v roku 2018. Tým sa však vaše tipovanie na víťazov nekončí, pretože US Open sa blíži.

Podávať stávky na tenis môžete online a v ktoromkoľvek čase a dni v týždni. Je to pohodlné a rýchle, pretože máte v mobile k dispozícii aplikáciu od DOXXbet, čo je moderná stávková kancelária, ktorá má pre vás stále otvorené.

Okrem iného, môžetepri podpore svojho favorita získať množstvo bonusov a zvýhodnení. Každý nový tipér môže získať vstupný bonus až do výšky 2000 € formou reálnych peňazí a bez skrytých poplatkov. Budú to bonusy, ktoré sa stanú odmenou za vašu podporu a vášeň. Odmenou v podobe úspešného tipu a víťazstva, ktoré ste prežívali spolu s hráčom a najlepším kandidátom na hviezdu tejto sezóny. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>