Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01222020str

PR články, komerčné, Levice

Chcete lepší sexuálny život? Začnite od seba!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Nie ste spokojný so svojim sexuálnym životom alebo práve nemáte partnera? Všetko sa dá zmeniť k lepšiemu, ale začať treba od seba. Pri hľadaní známosti sa dá využiť sexzoznamka, no dobrým pomocníkom pri sebapoznávaní sú aj pomôcky ako vibračné vajíčka či vibrátory.

Mali by ste vedieť, čo chcete

Uspokojivý sexuálny život vám nezabezpečí iba váš partner. Zo začiatku môže logicky chvíľu trvať kým sa zladíte s tým druhým. Samozrejme sa tomu dá dopomôcť a naviesť partnera na "správnu cestu". To si ale vyžaduje, aby ste vedeli, čo vás uspokojuje. Nuž a najlepšia cesta ako to odhaliť je sebauspokojovanie.

Nebojte sa pritom použiť vibračné vajíčka a iné špeciálne pomôcky. Skúsenosti s erotickými pomôckami sa vám môžu hodiť pri oživovaní stereotypného posteľného života.

Chýba vám chuť na sex?

Problémom neuspokojivého sexuálneho života neraz býva fakt, že žiaden sexuálny život vlastne nie je. Nechuť pritom nemusí byť len o tom, že by ste nechceli, ale jednoducho ste unavený, mali ste ťažký deň alebo nemáte náladu. V tomto prípadne platí dvojnásobne, že musíte začať od seba.

Tým nechceme povedať, že sa treba do niečoho nútiť. Skúste ale zvážiť, či sa niektoré povinnosti nedajú odložiť na neskôr miesto toho, aby ste na neskôr odsúvali sex.  Táto aktivita vám môže dodať energiu a dobrú náladu, takže následné povinnosti sa dajú zvládnuť ľahšie.

Život bez partnera

Pre momentálne single osoby nemusí byť sex tabu. V zásade máte dve možnosti - nájsť si sexuálnu známosť buď zo svojho okolia alebo vám pomôže sexzoznamka.

Na zoznamke sa dá nájsť partner výhradne na sex, s ktorým si budete v tomto smere rozumieť. Môže vám to vyhovovať, ak sa momentálne nechcete viazať, ale odmietate žiť v celibáte. Ak  tento typ vzťahu nie je nič pre vás, dočasné single obdobie sa dá zvládnuť aj vďaka už spomínaným erotickým pomôckam. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>