Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01262020ned

PR články, komerčné, Levice

5 nápadov, kde stráviť dovolenku na jeseň

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Leto sa už končí a vy ste ešte nestihli ísť na dovolenku? Nepodarilo sa vám uniknúť zo zajatia mesta, práce a povinností? Je nutné to zmeniť, pretože telo odpočinok potrebuje. Odpočinok, ktorý ale nemusíte hľadať len pri mori, bielom piesku a krásnom počasí. Na zaujímavú dovolenku na jeseň máte aj niekoľko iných možností, z ktorých si vyberajte na základe toho, čo najviac preferujete.
My vám pár dobrých tipov dáme.

India

Každý, kto je priťahovaný exotikou, musí určite aspoň raz za svoj život navštíviť Indiu. Najlepší čas na odpočinok v tejto krajine je koniec jesene, keď sa zastavia dlhé dažde a teplota vzduchu nepresiahne 25 ° C.

Pre turistov je tu veľmi bohatý zábavný program: od kúpeľných procedúr a relaxácie na pláži po safari a slony. Ak budete mať šťastie, zažijete nezabudnuteľný pohľad na festival ohňa, počas ktorého si Indovia na jeseň zdobia svoje domy a ulice lampami a ohňostrojmi.

Tunis

Tunisko uspokojí vkus každého turistu. Pre tých, ktorí hľadajú hlučnú zábavu, môžeme odporučiť Sousse. Toto mesto je známe svojou zábavnou infraštruktúrou, množstvom diskoték a herných miest. Milovníci odpočinkovej dovolenky budú mať radi Monastir - tiché a útulné mesto.

Najdôležitejšie je však to, že na jeseň je v Tunisku najpohodlnejšie počasie na odpočinok: ortuť   teplomera nepresahuje 30 ° C a voda sa v tejto dobe zahreje na 25 ° C. Navyše si tu môžete ešte stále vybrať krásny a hlavne lacný last minute.

Cyprus

Rovnako tak si ešte môžete užiť dovolenku aj na Cypre. Na jeseň je Cyprus pre turistov obzvlášť atraktívny. Aj tu máte čas na nájdenie príjemného tepla na kúpanie a opaľovanie. Na jeseň je Cyprus jednoducho gurmánskym rajom: vyskúšajte slivky, marhule, voňavé hrušky a dozrievanie citrusových plodov.

Oko potešia aj kvitnúce hyacinty a ďalšie exotické rastliny. Samozrejme, nezabudnite si k svojmu pohodliu a maximálnemu komfortu pribaliť do nového cestovného kufra aj adekvátne oblečenie.

Taliansko

Ak ešte stále chcete dobehnúť leto, choďte na severné pobrežie Talianska. V tejto dobe je tu stále teplo až do + 34 ° C a more zohriate na 25 stupňov. Dovolenka na pláži na talianskom pobreží vám tak vynahradí stratený čas letnej dovolenky. Jesenné Taliansko je navyše bohaté na kultúrne podujatia. Na filmovom festivale čakajú na vás zaujímaví hostia Benátok, zatiaľ čo v Miláne sa koná High Week.

Slovensko

Po Slovenskej republike môžete cestovať kedykoľvek - v každom prípade to bude záhadné a krásne putovanie. Na jeseň, keď teplo ustupuje, je veľmi príjemné uskutočniť výchovné exkurzie na stredoveké hrady a zámky. Okolitá príroda a architektúra nenechajú nikoho ľahostajným. Ako napríklad nádherná Bratislava, Košice alebo Žilina, bohémske budovy týchto miest, útulné ulice s kaviarňami a nádherné katedrály vás očaria.

Neodkladajte svoju dovolenku a vyberte si na ňu krajiny, ktoré majú na ideálne podmienky ešte stále vhodné počasie. Ak však nie je pre vás dôležitá pláž, vyberte si akúkoľvek turistickú trasu, na ktorej je vždy čo vidieť. Bulharsko, Viedeň, Grécko, Rakúsko, Nemecko a mnoho ďalších krajín vás radi uhostia kedykoľvek v roku.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>