Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02202020štv

V areáli nitrianskeho Skateparku vyrástla filantropická stromová alej + fotografie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 29.5.2015 sa v nitrianskom Skateparku na Dieloch uskutočnilo spoločenské podujatie s názvom Family Fun Day, ktoré pripravila Nitrianska komunitná nadácia v spolupráci s firemnými darcami a mestom Nitra. Podujatie ponúklo svojim návštevníkom množstvo zaujímavých workshopov a hier.

V areáli nitrianskeho Skateparku vyrástla filantropická stromová alej + fotografie

Podujatie bolo spojené s vyhlásením výsledkov už 9. ročníka grantového programu "Aby ľudia ľuďom pomáhali". Tento ročník priniesol viaceré zmeny. Umelecké figúrky nahradili živé stromy - lipy, ktoré sa stali jeho novým filantropickým symbolom. Výsledkom spolupráce sa tak stala nová tradícia – vytvorenie filantropickej aleje v areáli Skateparku, ktorú vysadili samotní firemní darcovia.

V areáli nitrianskeho Skateparku vyrástla filantropická stromová alej + fotografie

Podpora programu nebola tento krát určená na realizáciu jednorazových projektov, ale na pomoc etablovaným mimovládnym organizáciám z NR kraja, aby naďalej mohli realizovať svoje programy užitočné pre nás všetkých. Firemní partneri sa v 9. ročníku rozhodli nasmerovať svoju finančnú podporu v celkovej hodnote 4 954 € do programov dvoch mimovládnych organizácií – do Chránenej dielne Centra Slniečko, kde pracujú ZŤP a klienti centra, ako aj do preventívneho programu merania zrakových porúch detí v 15 materských školách v NR kraji, ktorý realizuje Únia slabozrakých a nevidiacich Slovenska.

Firemnými partnermi programu "Aby ľudia ľuďom 2015" sa stali:
- Giesecke & Devrient Slovakia, s.r.o.
- Granvia, a.s. v spolupráci s Granvia Operation
- Západoslovenská energetika, člen skupiny E.ON
- PP Invest
- Nitrianska teplárenská spoločnosť - NTS, a.s.
- Nitrianske komunálne služby, s.r.o.
V areáli nitrianskeho Skateparku vyrástla filantropická stromová alej + fotografie

O programe "Aby ľudia ľuďom pomáhali".

Programom "Aby ľudia ľuďom pomáhali" sa snaží Nitrianska komunitná nadácia podporovať firemnú filantropiu v rámci Nitrianskeho kraja. Počas 8 rokov fungovania programu bolo podporených 52 projektov za viac ako 50 000 €. „Tešíme sa, že firmy v nitrianskom kraji majú stále aktívny záujem podporovať zmysluplné nápady. Pevne veríme, že budeme v tejto tradícii pokračovať a vďaka výsadbe stromov a budovaniu filantropickej aleje nielen že skrášlime naše mesto, ale podporíme mimovládne organizácie, aby mohli pomáhať aj naďalej,“ dodáva na záver Ľubica Lachká.

Z podujatia sme pripravili aj fotoreportáž. Všetky fotografie z podujatia si môžete pozrieť v našej fotogalérii TU.

zdroj a fotografie: Nitrianska komunitná nadácia, Martin Cintula CreativePhoto.sk

NEPREHLIADNITE! Portál NITRAONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, ale aj na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, ); background-position: 50% 100%; background-repeat: repeat-x;">fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>