Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02192020str

Nitrania môžu podporiť aktivity v meste zakúpením originálnych náušníc

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 2. júla 2015 - Nitrianska komunitná nadácia a retrobijou.sk sa spojili, aby spoločne podporili mesto, v ktorom žijeme. Vďaka tejto jedinečnej akcii získate originálny hand made šperk, stanete sa členom prestížneho nitrianskeho klubu a budete pomáhať priamo v Nitre.

Nitrania môžu podporiť aktivity v meste zakúpením originálnych náušníc

12. ročník grantového programu Klub darcov odštartovala kampaň s názvom Náušničky pre Nitru. Zakúpením štýlových hand made náušníc s vyobrazením Nitry sa automaticky stávate členom Klubu darcov. To však nie je všetko. Ako člen získavate možnosť rozhodovať o tom, ktoré verejnoprospešné projekty v Nitre budú podporené. Originálny šperk si môžete zakúpiť prostredníctvom portálu zľavomat.sk za zvýhodnenú sumu 8 € a vyzdvihnúť si ich môžete už v nasledujúci deň v Nitrianskej komunitnej nadácii.


Portál NITRAONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Podarí sa nájsť 333 darcov pre Nitru?

Výťažok z príspevkov členov Klubu darcov bude použitý na financovanie projektov, ktoré pomôžu skrášliť a oživiť mesto Nitra. „Budúcnosť podpory verejnoprospešných projektov vidíme v jednotlivcoch. Práve Klub darcov je založený na samotných obyvateľoch Nitry, ktorí môžu prispieť do tohto fondu. Už 12.ročník programu a každoročné zvyšovanie méty je dôkazom, že čoraz viac ľudí má záujem podporovať zmysluplné aktivity vo svojom okolí,“ tvrdí Ľubica Lachká, správkyňa Nitrianskej komunitnej nadácie.

K minuloročným mediálnym tváram pribudli tento rok nitrianski hokejisti. Spoločne s Nitrianskou komunitnou nadáciou hľadajú 333 darcov pre Nitru. Podarí sa im to? S Vašou pomocou určite áno! Zakúpte si originálne náušnice, staňte sa členom Klubu darcov medzi prvými a rozhodujte o tom, čo sa bude v Nitre diať. Akcia platí len pre prvých 50 členov.

zdroj a fotografia: NKN

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>