Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02192020str

V lete sa s arriva bike súťaží o víkend v Prahe

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 2. júla 2018 – Popularita zdieľaných bicyklov arriva bike v Nitre pokračuje aj počas druhej sezóny. V priebehu prvých štyroch mesiacov bola služba využívaná priemerne 110-krát denne a počet registrovaných užívateľov služby presiahol hranicu 8500.

V lete sa s arriva bike súťaží o víkend v Prahe

Z ankety, ktorú pre užívateľov arriva bike pripravila samotná spoločnosť, vyplynulo, že najčastejšie využívajú zdieľané bicykle muži vo veku 18 - 34 rokov a najčastejším dôvodom je zlepšenie dostupnosti v meste.

Počas prvých štyroch mesiacov sezóny si obyvatelia a návštevníci Nitry najčastejšie požičiavali bicykle na stanovišti Mestský park a Trieda A. Hlinku – Centro Nitra. Na týchto stanovištiach aj najčastejšie ukončovali svoj prenájom.

Takmer polovica užívateľov sa zaregistrovala cez aplikáciu arriva bike dostupnú na Google Play, viac ako tretina prostredníctvom App Store, zvyšní užívatelia využili na svoju registráciu webovú stránku arriva.bike a cyklopočítač na bicykli.

Pre obyvateľov a návštevníkov Nitry spoločnosť pripravila fotosúťaž o víkendový pobyt pre dve osoby v Prahe. "Stačí si požičať arriva bike, objavovať krásy a dominanty mesta pod Zoborom a podeliť sa o svoj zážitok. Na víťaza čakajú dva spiatočné lístky vlakom Arriva Express na trase Nitra – Praha a ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli," povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností Arriva na Slovensku.

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto si v termíne od 1. júla do poludnia 30. septembra požičia zdieľaný bicykel arriva bike, odfotografuje sa s ním a fotografiu uverejní na sociálnej sieti Instagram alebo na Facebooku s hashtagom #arrivabikeleto. Na víťaza čaká výlet do Prahy, ďalší dvaja autori fotografií s najväčším počtom hlasov získajú ročné predplatné na arriva bike a ďalší traja v poradí balíček reklamných predmetov. "O kreativite a originalite fotografií rozhodne porota zložená zo zástupcov spoločnosti. Víťazov zverejníme 10. októbra na webovej stránke arriva.bike a na sociálnych sieťach," doplnila Helecz.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Od začiatku druhej sezóny bikesharingu spustila spoločnosť pre užívateľov zdieľaných bicyklov, ale aj nadšencov bicyklovania na webovej stránke arriva.bike anketu. Jej cieľom je získať od užívateľov informácie o ich skúsenostiach s používaním služby, ako aj návrhy na ďalšie zlepšenia systému arriva bike. Z ankety vyplynulo, že najviac užívateľov využíva zdieľané bicykle arriva bike v rámci svojho voľného času. Ako najčastejší dôvod využívania zdieľaných bicyklov uviedli respondenti v ankete zvýšenie dostupnosti ťažšie prístupných miest v meste. Podnety v ankete bude spoločnosť zbierať až do 30. novembra, pričom každý mesiac žrebuje troch respondentov, ktorí získajú zaujímavé ceny.

Podrobnejšie informácie o súťaži nájdu záujemcovia na https://arriva.bike/arriva-bike-leto/ a do ankety sa môžu zapojiť na https://arriva.bike/.

zdroj a foto: Arriva

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>