Slížovica festival 2018
Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
02172019ned

PR články

Profesionálny systém, ktorý úspešne propaguje váš tovar alebo službu

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Ak ste podnikateľ, ktorý často propaguje svoje výrobky, produkty alebo služby na veľtrhoch, konferenciách a výstavách, potom budete využívať výhody roll-up bannerov a podobných propagačných prostriedkov veľmi často.

Úspech, ktorého dosahovanie už nemusí byť pre vás tak náročné, pretože poznáte tieto pravidlá

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Mnohí vedci a najmä psychológovia sa snažili analyzovať faktory, ktoré môžu pomôcť človeku v jeho živote vytvárať pozitívne programy a emócie. Veci, ktoré sú dobrými predpokladmi pre úspech vo všetkých záležitostiach a umožňujú vám považovať sa za šťastnú osobu. Viete, ktoré to sú?

Tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastnú firmu bez toho, aby ste opustili svoj domov

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Každodenná práca je dnes už vecou minulosti. Každý, kto má obchodný nápad, sa ho snaží oživiť a využiť ako podnikateľ. Samozrejme, túžba stať sa sám sebe vlastným pánom je skvelá. Aby to bolo ale úplne dokonalé, potrebujete firmu, s ktorej založením nemusíte mať žiadne zbytočné komplikácie a problémy. My vám poradíme, ako si takéto založenie môžete zjednodušiť.

Technológia kvalitných priamočiarych pohonov a koliesok v praxi

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Jednou z dôležitých požiadaviek pre moderné zariadenia a stroje je vysoká presnosť polohovania a riadenia, ktorú je ale niekedy a v dôsledku náročnej povahy prenosových mechanizmov dosť ťažké dosiahnuť. Zbaviť sa takýchto chýb umožňuje použitie priamočiareho pohonu, ktorý je pripojený priamo k výkonnému orgánu. Hlavné vlastnosti a výhody takýchto pohonov si dnes pripomenieme, pretože nikdy neviete, kedy sa vám táto technika vo výrobe alebo aj doma zíde.

Pravidlá pre úspešné vytvorenie loga a ochrannej známky

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vytvorenie loga nie je jednoduchou úlohou, ale existuje niekoľko pravidiel, pri ktorých dodržaní sa vám podarí všetko zvládnuť bez najmenších problémov. Chce to len trochu snahy a originálnych nápadov, ktoré musíte skombinovať s týmito odporúčaniami.

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>