Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01222020str

PR články

Oplatí sa online pôžička?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Oplatí sa online pôžička?V dnešnej dobe vieme sledovať stav účtu prostredníctvom mobilného telefónu kedykoľvek a kdekoľvek. Pokiaľ máte na vašom bežnom účte dostatok financií, všetko je v poriadku. Čo sa však stane, keď potrebujete súrne niečo kúpiť a na účte nemáte potrebný obnos peňazí? Čo budete robiť pokiaľ nemáte štedrého známeho, ktorý vám pomôže?

Nezabudli ste na servisnú prehliadku, ktorá vás a vaše auto pripraví na chladnú jeseň?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Už ste si vybavili svoj jesenný šatník? Máte zabezpečené na zimu všetky potrebné zásoby a postarali ste sa o záhradu? V tom prípade určite viete, že je čas venovať vašu pozornosť aj autu. My vám na jeho jesennú údržbu dáme pár dobrých tipov.

5 nápadov, kde stráviť dovolenku na jeseň

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Leto sa už končí a vy ste ešte nestihli ísť na dovolenku? Nepodarilo sa vám uniknúť zo zajatia mesta, práce a povinností? Je nutné to zmeniť, pretože telo odpočinok potrebuje. Odpočinok, ktorý ale nemusíte hľadať len pri mori, bielom piesku a krásnom počasí. Na zaujímavú dovolenku na jeseň máte aj niekoľko iných možností, z ktorých si vyberajte na základe toho, čo najviac preferujete.

Presné váženie a mikroskopy neslúžia len na výskum

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vo výskume, v lekárňach ale aj v niektorých výrobných prevádzkach je potrebné veľmi presné váženie. K plnému vybaveniu sú okrem toho potrebné aj iné prístroje. Povieme si preto niečo o laboratórnych váhach a mikroskopoch.

Zariaďujete kuchyňu? Tieto rady sa vám iste zídu

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Zariadiť kuchyňu tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, nemusí byť vždy jednoduché. Poradíme vám, na čo všetko by ste mali pri tom myslieť. A to nie len čo sa týka samotného zariadenia. Máme pre vás tiež praktické riešenie pre obklad a stavbu.

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>