Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
01262020ned

Smartfóny alebo počítače?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Smartfóny alebo počítače?

Prostredníctvom svojich inteligentných mobilných telefónov robíme to, na čo sme niekedy potrebovali počítače. Radi na nich hrávame aj hry.

Už dávno neplatí, že mobilné telefóny slúžia len na telefonovanie. Smartfóny, ako sa im hovorí, sú hodné svojho názvu „smart“, čo v angličtine znamená inteligentný. Prostredníctvom telefónov dnes môžeme robiť veľa vecí, ktoré sme kedysi mohli robiť len cez počítač a to napríklad posielať e-maily alebo surfovať na internete. Ľudia však využívajú smartfóny aj za účelom zábavy.

Čoraz viac a viac hráčov používa svoj smartfón k hraniu online hier. Obzvlášť veľké percento – v pomere ku desktopom – je ich medzi hráčmi online hazardných, špeciálne kasínových hier. Kasínové hry v priebehu polstoročia prechádzajú už druhou veľkou revolúciou, keď sa najprv z kamenných priestorov dostali na internet a najnovšie sa dostávajú aj do mobilných telefónov.

Hranie cez mobilné telefóny pri tom nie žiadnou voľbou z núdze, ale skoro plnohodnotnou alternatívou. Je to vďaka optimalizovaným internetovým stránkam a prepracovaným mobilným aplikáciám. Súčasný kasínový hráč si už môže vybrať či si automat Book of Ra zahrá cez mobilný telefón alebo cez stolný počítač. Prvé i druhé má však svoje výhody, ako i nevýhody.

Hrať cez mobilný telefón môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Môžete sedieť na pláži, popíjať vychladený nápoj a vyhrávať na automatoch. Začiatkom júna sa jednej žene pracujúcej na britskej obdobe úradu práce podarilo vyhrať v prepočte jeden a pol milióna eur, keď sa na ňu usmialo šťastie počas hry na automate práve prostredníctvom mobilného telefónu.

Hranie cez telefón neprebieha automaticky. Niektoré aplikácie sú totiž uspôsobené len pre určité systémy telefónov, prípadne konkrétne značky. Platí aj to, že nie všetky hry sú kvôli svojim technickým a iným nárokom prístupné cez smartfóny. A samozrejme, niekomu môže vadiť, v porovnaní s monitormi stolných počítačov, aj malá obrazovka telefónov a častokrát nie najpraktickejšie ovládanie.

Keď sú hráči doma, tak častejšie si volia hru cez stolný počítač, pretože je to praktickejšie. Môžu si zahrať akúkoľvek hru, vrátane živého kasína a majú istotu, že ich nijako nebude limitovať technika. Ak sa však pýtate, aká je budúcnosť online kasínových hier, tak je to v smartfónoch. Nemyslíme si to len my, ale aj zakladateľ spoločnosti EveryMatrix Ebbe Groes. Teda spoločnosti, ktorá dodáva softvér.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>