Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
10202019ned

Univerzitná kvapka krvi UKF s medzinárodným rozmerom

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 10. novembra 2016 - V rámci tradičných Študentských dní nitrianskych univerzít, ktoré sa konajú pod záštitou oboch rektorov, bola 8. novembra 2016 zorganizovaná už po piaty krát Univerzitná kvapka krvi UKF v spolupráci s Národnou transfúznou službou v Nitre.

Univerzitná kvapka krvi UKF s medzinárodným rozmerom

Odbery sa konali v hlavnej budove UKF na Triede Andreja Hlinku vo vestibule pred aulou. Celkovo bolo zaregistrovaných 90 dobrovoľníkov, avšak 21 z nich nemohlo podľa platných kritérií krv darovať. Krv darovalo 69 študentov a zamestnancov fakúlt a pracovísk Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Slovenskej poľnohospodárskej univerzity.

Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
Univerzitná kvapka krvi UKF s medzinárodným rozmerom

Mali sme darcov dokonca aj z radov zahraničných študentov oboch univerzít. Najvzácnejšiu tekutinu darovali piati zahraniční študenti, ktorí sú na Slovensku v rámci programu Erasmus+. Traja boli študenti agronómie Slovenskej poľnohospodárskej univerzity z Francúzka a Španielska a dve študentky marketingovej komunikácie a reklamy Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre z Francúzka a Belgicka.

Darcov bolo skutočne veľa, celkovo sa tak odobralo 30 litrov krvi. Všetkým dobrovoľníkom úprimne ďakujeme a veríme, že práve ich vzácna tekutina pomôže mnohým pacientom, ktorí ju potrebujú. Ešte raz ďakujeme.

Fotogaléria: https://www.ukf.sk/media-a- marketing/foto/kvapka2016

zdroj a fotografie: UKF Nitra

POZRITE SI TIEŽ:

Portál Nitraonline.sk hľadá

ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na: http://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>