02262024pon

Reklama u nás a štatistiky návštevnosti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

SKVELÁ PONUKA PRE FIRMY A ŽIVNOSTNÍKOV!

- pre firmy a organizácie, príp. i pre živnostníkov ponúkame výhodnú možnosť bezplatnej registrácie - základného firemného profilu do nášho katalógu firiem.

Ponúkame tiež:

- Rozšírený firemný profil: 1. popis činnosti spoločnosti bez obmedzenia znakov + fotografie do opisu a do galérie v profile; 2. zaradenie firmy až do 3 kategórii (zaradenie firmy do daných kategórii musí byť v súlade s činnosťou firmy); 4. uprednostnenie Vašej firmy pred základnými profilmi v danej kategórii; 5. Zobrazenie adresy firmy v interaktívnej mapke; 6. Pridanie prekliku/odkazu na web stránku firmy; 7. Pridanie loga Vašej firmy.

Cena za rozšírenú firemnú vizitku v našom katalógu firiem: 40 EUR/rok.

Príklad: Stolar Centrum - https://www.leviceonline.sk/firmy/544-STOLAR-CENTRUM-DAXX

VLASTNOSTI ZÁKLADNÉHO PROFILU A ROZŠÍRENÉHO PROFILU FIRMY:

Porovnanie základného a rozšíreného profilu firmy Levice online

AKCIA!: V prípade rozšírenej registrácie Vašej firmy získavate od nás ako bonus 30% zľavu na ďalšie reklamné jednotky na našom portáli, a to:

- PR/reklamný článok - realizácia reklamného článku (prehľad doteraz nami realizovaných reklamných článkov -> Hlavné menu - Správy - PR články, alebo priamy odkaz: https://www.leviceonline.sk/pr-clanky/). V rámci ceny je reklamný článok nastálo uverejnený v sekcii PR články a taktiež uverejnenie článku na 1 deň ako TOP správa dňa na našom portáli. Ako TOP správu dňa je možné článok predĺžiť aj na dlhšie obdobie podľa záujmu a dohody.

Príklad: Pizzéria Slovan - https://www.leviceonline.sk/pr-clanky/z-pr-clankov/ochutnali-ste-uz-celozrnnu-pizzu-pripadne-pizzu-pre-celiatikov

Výhoda reklamného článku na Nitraonline.sk: presná špecifikácia META opisu a META kľúčových slov pre vyhľadávanie v Google.sk podľa Vami zadaných požiadaviek a veľmi dobrá optimalizácia v Google.sk.

Cena: 40 EUR bez DPH (cena s 30% zľavou v prípade rozšírenej registrácie firmy do katalógu firiem: 28 EUR bez DPH)

Zverejnenie hotového PR článku (Vami zrealizovaného, bez úprav našim redaktorom) aj s Vašimi fotografiami, cena: 30 .

 

- reklamný grafický banner - realizácia a uverejnenie reklamného grafického bannera (statický/dynamický) so zobrazovaním na všetkých stránkach portálu.

Štandardné rozmery bannera: 150x115px. Je však možné zrealizovať aj iné rozmery reklamného bannera podľa Vašich požiadaviek, cena podľa dohody.

Ponúkame možnosť predplatenia reklamného bannera aj na dlhšie obdobie. Pri objednávke na 3-6 mesiacov dopredu - zľava 10% z ceny bannera, pri objednávke na 6-12 mesiacov dopredu 15% zľava z ceny bannera.

Reklamný banner Vám vieme zrealizovať i my v cene bannera.


NOVINKA: V prípade záujmu ponúkame možnosť uverejňovania reklamného bannera aj v jednotlivých článkoch, kategóriách, sekciách portálu. Cena dohodou.

Cena: 90 EUR/mesiac bez DPH. (cena za banner štandardného rozmeru 150x115px) (cena s 30% zľavou v prípade rozšírenej registrácie firmy do katalógu firiem: 63 EUR/mesiac bez DPH)

Príklady uverejnených reklamných bannerov môžete vidieť na portáli nad logom, vedľa loga, pod titulkou, v pravej časti portálu.

 

PONUKA REKLAMNÝCH PRIESTOROV NA PORTÁLI NITRAONLINE.SK:

V prípade, že nemáte vyrobený reklamný banner, vyrobíme ho bezplatne podľa dodaných podkladov. Obsah reklamného bannera môžete meniť podľa Vášho záujmu. Banner môže byť presmerovaný na internetovú stránku, alebo emailovú adresu podľa Vašich požiadaviek.

Cenník online inzercie na www.nitraonline.sk v grafickej podobe a s vyznačenými reklamnými priestormi nájdete v PDF súbore tu. Cenník je platný od 11.11.2013


Opis reklamných bannerov/priestorov:

- FT - FULL TOP štandardný rozmer 150x115 - banner v najvyššej časti portálu (nad logom portálu). Zobrazuje sa na úvodnej stránke, príp. na všetkých stránkach/podstránkach portálu. Cena: 15 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 600x115px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- T - TOP štandardný rozmer 150x115 - banner v hornej časti portálu (vedľa loga portálu). Zobrazuje sa na úvodnej stránke, príp. na všetkých stránkach/podstránkach portálu. Cena: 15 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 600x115px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- R1 - Right1 štandardný rozmer 310x60 - banner v pravej časti portálu (nad najčítanejšími článkami). Cena: 15 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 310x60px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 310x120px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- M1 - Middle1 štandardný rozmer 150x115 - banner zobrazovaný pod hlavnou titulkou portálu so zobrazovaním len na úvodnej stránke. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 600x115px. Cena: 12 €/ týždeň (základná veľkosť 150x115px)

- R2 - Right2 štandardný rozmer 150x115 - banner v pravej časti portálu (nad "Hľadaj v Leviciach a okolí, najnovšie firmy" na úvodnej stránke portálu). Cena: 12 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 300x230px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- M2 - Middle2 štandardný rozmer 150x115 - banner zobrazovaný pod počasím, resp. medzi jednotlivými sekciami iba na hlavnej stránke portálu. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 600x115px. Cena: 10 €/ týždeň (základná veľkosť 150x115px)

- R3 - Right3 štandardný rozmer 150x115 - banner v pravej dolnej časti portálu (nad "Prihlásenie" na úvodnej stránke portálu). Cena: 10 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 300x230px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- R4 - Right4 štandardný rozmer 115x200 - banner v pravej dolnej časti portálu (pod "Prihlásenie" na úvodnej stránke portálu). Cena: 8 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 115x200px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 230x200px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

- B - BOTTOM štandardný rozmer 150x115 - banner v úplne dolnej časti portálu. Cena: 8 €/ týždeň (so zobrazovaním len na úvodnej stránke portálu a za základnú veľkosť 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera - násobky štandardných rozmerov, max. však 600x115px.). Možnosť zobrazovania bannera na všetkých stránkach portálu: Za zobrazovanie na všetkých stránkach portálu si účtujeme + 50% príplatok.

 

- CONTENT - štandardný rozmer 468x60px - banner zobrazovaný vo všetkých článkoch danej sekcie (sekcia obsahuje viac kategórii, napr. sekcia šport obsahuje kategórie: volejbal, futbal, basketbal, hokej a ostatné športy), príp. možnosť uverejnenia bannera vo vybraných článkoch podľa záujmu. Banner sa zobrazuje v článkoch všetkých kategórii danej sekcie podľa požiadaviek klienta. Cena: 30 €/ týždeň / sekcia. Cena za zobrazenie reklamy v danom/daných článkoch - dohoda. Za zobrazovanie bannera vo všetkých článkoch všetkých sekcii a kategórii si účtujeme + 100% k cene.

 

- Reklamný odkaz na Facebook stránke Nitraonline.sk (https://www.facebook.com/Nitraonline.sk) - Reklamný odkaz obsahuje: Nadpis reklamného odkazu + krátky opis + možnosť pridania zmenšeniny fotografie. Nadpis odkazu môže zároveň obsahovať aj priamy externý link/odkaz. Cena: 20 € jednorázovo. (V cene je jednorázové pridanie reklamného odkazu na https://www.facebook.com/Nitraonline.sk a 1-dňové zobrazenie reklamného odkazu ako TOP správy na Facebook stránke Leviceonline.sk. Za každý ďalší deň zobrazenia reklamného odkazu ako TOP správu na Facebook stránke Leviceonline.sk je príplatok 20% z ceny reklamného odkazu).

UPOZORNENIE: 30% zľava v prípade rozšírenej registrácie do katalógu firiem sa na reklamný odkaz na Facebook stránke Nitraonline.sk neuplatňuje!

 

- Avízo/pozvánka na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 30 € (celé avízo s použitím max. 2 fotografií, realizované našim redaktorom), ukážka: "Basketbal s Mikulášom - najväčšia mikulášska akcia v meste Levice"

- zverejnenie hotového avíza/pozvánky na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 20 € (Vami zrealizovaného, bez úprav našim redaktorom).

(Ste organizátorom podujatí/akcií? Radi mediálne podporíme Vaše podujatia. Kliknite pre viac informácii TU pre mediálne spolupráce.)

 

- Reklamná videoreportáž/videorozhovor - realizácia reklamnej videoreportáže o Vašej firme, službách s možnosťou rozhovoru s obšírnym opisom Vami ponúkaných služieb/tovaru. Video sa uverejní v zrealizovanom reklamnom článku, príp. sa k videu zrealizuje krátky reklamný článok. Video bude tiež uverejnené v titulke portálu Nitraonline.sk na dohodnuté obdobie podľa záujmu.

Príklady:

- Pizzéria Slovan:


- Blšie trhy:

Cena: 60 EUR bez DPH (cena s 30% zľavou v prípade rozšírenej registrácie firmy do katalógu firiem: 42 EUR bez DPH)

 

- Zľava - ponúkame možnosť poskytnutia zľavy na Vaše služby prostredníctvom nášho portálu. Zľava sa realizuje formou článku, v ktorom je opis zľavy, fotografie, opis činnosti firmy, otváracie hodiny, kontakt a interaktívna mapka.

Prehľad všetkých doteraz uverejnených zľiav u nás nájdete na https://www.leviceonline.sk/zlavy
Príklad uverejnenej zľavy: https://www.leviceonline.sk/zlavy/537-Zlava-20-na-portretne-fotografie

Cena: 10 EUR/mesiac, pri objednávke na 1/2 roka dopredu: 5% zľava, pri objednávke na 1 rok dopredu: 10% zľava.

 

- súťaž- ponúkame tiež možnosť realizácie súťaže o ceny. Súťaž je veľmi dobrá propagácia pre Vašu firmu, realizujeme ju zvyčajne formou článku, v ktorom sú uvedené konkrétne podmienky súťaže, účasti v nej, ceny, dátum ukončenia súťaže a pod. V súťažiach sa môžu uplatňovať podmienky zadávateľa súťaže. Realizácia súťaže na základe dohody.
Prehľad doteraz nami realizovaných súťaží na: https://www.nitraonline.sk/sutaze
Cena: 25 EUR/súťaž

- Politická reklama: príplatok 100 % k uvedeným cenám

V prípade záujmu o viaceré reklamné

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY:

Poskytujeme aj ďalšie služby, a to:

FOTOREPORTÁŽ - realizujeme profesionálne fotoreportáže z kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcií a podujatí. Štandardný počet zrealizovaných fotografií z podujatia je cca 30ks, po dohode je však možné zrealizovať aj vyšší počet. CENA: 25 EUR (za 1 hodinu fotenia - minimálne 30ks fotografií). Za každú ďalšiu začatú hodinu si účtujeme + 10 EUR/hod. (V rámci mediálnej spolupráce poskytujeme zľavy)

FOTOREPORTÁŽ ZO SÚKROMNÝCH AKCIÍ A PODUJATÍ - poskytujeme aj služby nášho profesionálneho fotografa na realizáciu profesionálnych fotoreportáží na zachytenie Vašich súkromných, rodinných, firemných akcií a podujatí, ako napr. svadby, promócie, rôzne rodinné oslavy, firemné posedenia a akcie a pod. Ceny už od 100 EUR / akcia. Cena sa orientuje podľa dohody a rozsahu realizácie fotografií z Vášho podujatia. Je nutné osobné prejednanie.

VIDEOREPORTÁŽ - realizujeme videoreportáže z kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcií a podujatí. CENA: už od 40 EUR. (V rámci mediálnej spolupráce poskytujeme zľavy)

VIDEOREPORTÁŽ ZO SÚKROMNÝCH AKCIÍ A PODUJATÍ - poskytujeme aj služby našich profesionálnych kameramanov na realizáciu profesionálnych videoreportáží na zachytenie Vašich súkromných, rodinných, firemných akcií a podujatí, ako napr. svadby, promócie, rôzne rodinné oslavy, firemné posedenia a akcie a pod. Ceny už od 150 EUR / akcia. Cena sa orientuje podľa dohody a rozsahu realizácie videa z Vášho podujatia. Je nutné osobné prejednanie.

Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.

 

Email pre zaslanie objednávky, podkladov a fakturačných dát: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Príp. nás môžete kedykoľvek kontaktovať na tel.: 0903 671 087 (O2)


Podrobnosti aj s náhľadmi nájdete v PDF súbore (Cenník reklamy (PDF súbor), platný od 11. novembra 2013)

 

 

Zaujímajú Vás štatistiky návštevnosti nášho portálu www.nitraonline.sk?

 

My štatistiky návštevnosti neskrývame!!!

 

Náš portál je online 7 dní v týždni, 365 dní v roku monitorovaný štatistickým systémom Google Analytics - Viac tu

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: