09302023sob

UKF v Nitre medzi desiatimi percentami najvýkonnejších vysokých škôl na svete

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
NITRA 31. marca 2016 - Medzinárodný rankingový systém URAP (www.urapcenter.org) každoročne zverejňuje rebríček najlepších 2000 vysokých škôl z celého sveta, ktoré predstavujú desať percent najvýkonnejších vysokých škôl na svete.
UKF v Nitre medzi desiatimi percentami najvýkonnejších vysokých škôl na svete

Rebríček URAP prvýkrát vytvorili v roku 2009 na pôde Middle East Technical University v tureckej Ankare. Medzi hlavné kritérium rebríčka URAP patrí počet vedeckých článkov kombinovaný s počtom citovania prác vedcov. Do úvahy sa berie aj vedecká produktivita a význam časopisov, v ktorých sú uverejnené vedecké štúdie a ich citovanosť. K dôležitým faktorom v meraní patrí aj miera medzinárodnej spolupráce danej univerzity s inými zahraničnými univerzitami, čo je vyjadrené celkovým počtom publikácií, ktoré sú výsledkom tejto spolupráce.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Podľa aktuálneho hodnotenia rebríčka URAP 2015-2016 (University Ranking by Academic Performance) z februára 2016 je Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre stále jednou zo šiestich najlepších slovenských vysokých škôl. Hodnotená bola v kategórii B a celkovo sa umiestnila na 1853. mieste.

Viac informácií nájdete na https://www.urapcenter.org/2015/index.php. 

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


POZRITE SI TIEŽ:

- Na nitrianskom univerzitnom Októberfeste UKF 2015 to žilo + fotografie

- Na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa začal Akademický rok 2015/2016

- Tretí ročník XXL Akadémie na UKF absolvuje takmer 35 osôb so špeciálnymi potrebami

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: