Andrej Budai - svadobný kameraman - foto a video služby
06262019str

PR články

Ako si vybrať dobrú dlažbu okolo bazéna

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Špeciálna protišmyková dlažba okolo bazéna vám zaistí v prvom rade maximálnu bezpečnosť. Riziko poranenia v bazéne sa predsa v dôsledku vysokej vlhkosti na povrchu dlaždíc zvyšuje. V tomto prípade musí materiál okolo bazéna spĺňať niekoľko požiadaviek a zodpovedať určitej triede.

Ako prekvapiť verného klienta alebo nového zákazníka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
V kalendári nie sú len sviatky, keď musíte darovať niečo svojim blízkym, ale aj ľuďom, s ktorými máte pracovný vzťah. V tomto prípade je ale výber daru ešte náročnejší, pretože danú osobu alebo klienta poznáte menej ako priateľa zo strednej školy. My vám ale v tomto smere trocha pomôžeme. Pokúsime sa vám ukázať a nájsť rovnováhu medzi podnikateľskou etikou a radosťou z darovania.

Splňte si svoj sen na zoznamke

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Bez spoločnosti druhej osoby je človek zúfalý a často robí veci, ktorým by sa v normálnom prípade vyhýbal. Psychika má obrovskú moc a ovplyvňuje celé naše dianie v živote. Aby ste sa ale netrápili a dlhodobo vaše zmysly netrpeli, vyhľadajte si spoločnosť niekoho blízkeho. Budete sa cítiť oveľa lepšie, pretože okrem iného, intímne zblíženie vám prospieva viac než by ste si mysleli.

Ako plánovať malú kúpeľňu?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Osobná hygiena je pre človeka veľmi dôležitá. Okrem zachovania dobrého zdravia sa podpisuje aj pod charakter našej kultúry. Na jej zaistenie je preto nutné mať v dome priestor, v ktorom ju môžeme uskutočniť bez čo najmenších problémov. Ako si ale zariadiť takúto kúpeľňu aj na ploche niekoľko málo metrov štvorcových?

Neodhalené tajomstvá efektívnej online reklamy

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Reklama vytvára masové vedomie a diktuje životný štýl spotrebiteľov. Jej úloha sa ešte viac rozrástla o vznik spotrebiteľskej spoločnosti na internete. Výsledkom je, že mnohí podikatelia teraz musia premýšľať nad tým, aké sú ale hlavné tajomstvá efektívnej reklamy, čomu by mali v tejto súvislosti venovať pozornosť, a ako poskytovať spotrebiteľom čo najúčinnejšie informácie a zvýšiť zároveň predaj?


Podporte nás

Páči sa Vám NitraOnline.sk a naša práca? Podporte nás...

Suma:
 EUR

Spolupracujeme s

 

Najnovšie firmy

TV program:


get('twitter')) == 1) { ?>