05232024štv

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Legenda Peter Nagy vystúpi spolu s kapelou INDIGO už v októbri vo Vrábľoch!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Legenda Peter Nagy vystúpi spolu s kapelou INDIGO už v októbri vo VrábľochVRÁBLE 17. septembra 2014 - Spevák Peter Nagy príde do mesta Vráble už 10. októbra 2014, aby odohral svoj fantastický koncert na tradičnom Hodovom koncerte, ktorý sa bude konať na Čerešňovom námestí.

Peter Nagy patrí spolu s Richardom Müllerom, Miroslavom Žbirkom, Marikou Gombitovou medzi najúspešnejších spevákov slovenskej populárnej hudby 80-tych a 90-tych rokov 20. storočia. Má na konte 16 albumov, z ktorých sa doteraz predalo vyše dva milióny nosičov!

Hodový koncert si pre Vás pripravil Mládežnícky parlament Vráble v spolupráci s Mestom Vráble. Počas rokov sa na hodovom koncerte predstavili známe kapely a speváci ako: Zóna A, No Name, DESmod, Robo Grigorov, Zuzana Smatanová, Hex, Gladiátor a ďalší.

Tentokrát na pódiu uvidíte kapely Peter Nagy a INDIGO, Metropolis, Backspace a Z ničoho nič. Hodový koncert sa uskutoční 10. októbra 2014 o 17:00 na Čerešňovom námestí vo Vrábľoch. Vstupné je 3€.

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov

Peter Nagy je už viac ako tri desaťročia jednou z najvýraznejších postáv česko-slovenskej populárnej hudby s obdivuhodnou štatistikou. Sedemnásť albumov s počtom predaných kusov, o ktorých sa dnešným hviezdam ani nesníva, niekoľko desiatok naozajstných hitov, niekoľko desiatok nehitových piesní s hlbokou výpoveďou, piesne pre deti, ktoré sa neznížili k infantilnosti bežnej produkcie… a stále nové a nové generácie poslucháčov.

Oficiálny event nájdete na Facebooku https://www.facebook.com/events/1532454553650973/
 
Redakciu informoval Marek Muzika z MUSIC ZONE a fotografie poskytol Peter Nagy

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: