09242023ned

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Nitrianske univerzitné dni 2015: Univerzity mestu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 28. apríla 2015 - V stredu 29.4.2015 sa v rámci Nitrianskych univerzitných dní v centre mesta Nitra uskutočnia tri veľké podujatia: Karneval v Riu po slovensky - alegorický sprievod mestom, Stavanie mája a Superstar nitrianskych univerzít.

Nitrianske univerzitné dni 2015: Univerzity mestu

Sprievod mestom, ktorý je prezentáciou tanečných škôl, súborov oboch univerzít a záujmových združení Nitry, vyštartuje spred budovy Slovenskej poľnohospodárskej univerzity, pokračovať bude k OC Mlyny a na Pešiu zónu, a skončí pred Divadlom Andreja Bagara na Svätoplukovom námestí.

O zábavu sa v alegorickom sprievode okrem iných postará bubnová šou CAMPANA BATUCADA s ich priateľmi, a so skvelými muzikantmi Dominikou Titkovou & Friends.

Na pešej zóne bude akcia pokračovať Stavaním mája, o ktoré sa postarajú folklórne súbory Univerzity Konštantína Filozofa a Slovenskej poľnohospodárskej univerzity - Ponitran a Zobor.

Ľudové tradície vystrieda spevácka súťaž študentov oboch nitrianskych univerzít v interpretácii populárnych piesní – Superstar nitrianskych univerzít. Zúčastní sa jej 5 finalistov, ktorí zvíťazili v kastingu a bude sprevádzaná vystúpeniami známych slovenských pop-rockových kapiel, ako sú Zoči Voči, Heľenine oči, Ewelin, Neverback a Kýbel mačiek.

Nitrianske univerzitné dni 2015: Univerzity mestu

Srdečne vás pozývame stráviť tento deň v uliciach mesta Nitry s vašimi priateľmi, deťmi, rodičmi, kolegami, alebo aj samých, a zažiť dobrú náladu a veselú atmosféru.

Viac informácií o NUD nájdete na: https://www.ukf.sk/media-a-marketing/dianie-na-univerzite/kalendar-udalosti/87-nitrianske-univerzitne-dni-2015.

- Bubnová šou: https://www.facebook.com/events/1568568360078297/

zdroj: Mgr. Jana Krajčovičová, Oddelenie médií UKF v Nitre, fotografie: Ľubo Balko

NEPREHLIADNITE: Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, ale na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: