09302023sob
×

Varovanie

Pre rozšírenie Akeeba Backup Core package je dostupná verzia 8.3.3, ale požaduje minimálne verziu PHP 7.2, zatiaľ čo váš systém je len vo verzii 5.6.40

Pre rozšírenie Akeeba Backup Core package je dostupná verzia 7.4.0.1, ale požaduje minimálne verziu PHP 7.1, zatiaľ čo váš systém je len vo verzii 5.6.40

×

Poznámka

SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting

Kapela Borra bije na poplach: Houston, máme problém!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 29. septembra 2015 - Kapela Borra vlani v decembri vydala 2. štúdiový album Ako chutí láska a s blížiacim sa prvým výročím jeho narodenia prichádza s úplne novým songom.

Kapela Borra bije na poplach: Houston, máme problém!

Kapela Borra si pre nový song, ktorý v týchto dňoch predstavuje fanúšikom, požičala známu frázu: Houston, máme problém. Text Pavla Bandlera hovorí o tom, že už nejaký čas nie je na našej modrej planéte všetko v úplnom poriadku. „Keď si náhodou doma zapneme v telke správy, je to stále o tom istom – nehody, nepokoje, prírodné katastrofy, na Facebooku týrané zviera, ľudia zamračení a negatívne naladení. Občas si aj ja sama v duchu poviem: Houston, máme problém,“ hovorí speváčka kapely Barbora, ktorá ale nemá riešenie tejto situácie. „To by malo prísť z toho Houstonu,“ hovorí s úsmevom.

Novinka kapely Borra sa nahrávala v štúdiu Randal Group pod producentským dohľadom Jimiho Cimbalu a Zoliho Tótha. O hudbu skladby Houston, máme problém sa postaral Spoko z kapely Smola a Hrušky, ktorá už s Borrou v minulosti spolupracovala. „Palo mi poslal zopár textov a Houston ma okamžite oslovil. Vcítil som sa do slov, chytil gitaru, zapol nahrávanie a ešte v ten deň Borre poslal hotový song. Bola to jedna z najrýchlejších spoluprác, aké som zažil,“ prezradil. S vokálmi v skladbe Houston, máme problém pomohli Borre kamaráti zo spriaznenej kapely Zoči Voči. Aktuálny prírastok do hudobnej knižnice kapely, ktorú tvorí speváčka Barbora, gitarista Bahela, basák Soja a bubeník Iwiak, sa objaví na pripravovanom 3. albume, ktorý možno očakávať na budúci rok.

Klip tu:

zdroj: Nikoleta Kováčová

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: