Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
09202021pon
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Prvá tragická dopravná nehoda v Nitrianskom kraji v tomto roku

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 9. januára 2014 - 40 ročný vodič osobného motorového vozidla VW Golf z Partizánskeho spôsobil v stredu 8.1.2014 večer krátko pred 21.00 hodinou na rýchlostnej cestne R1 v smere od Trnavy na Nitru dopravnú nehodu.

Prvá tragická dopravná nehoda v roku 2014, diaľnica R1, 8.1.2014

Pri poslednom výjazde na diaľnicu sa pravdepodobne napojil opačne, čím sa dostal do protismeru. Následkom toho došlo v 33. kilometri k zrážke s osobným motorovým vozidlom Peugeot 307, ktoré bolo odhodené do stredového deliaceho zvodidla.

Prvá tragická dopravná nehoda v roku 2014, diaľnica R1, 8.1.2014

Jeho 29 ročný vodič a 26 ročná spolujazdkyňa sa pri nehode nezranili. Vodič jazdiaci v protismere však v jazde pokračoval ďalej a následne narazil do osobného motorového vozidla Opel Astra, ktoré riadil 60 ročný vodič z Prešova. Ihneď po náraze vozidlo explodovalo a začalo horieť. Vo vozidle bola aj 60 ročná spolujazdkyňa z Levíc, ktorá bola s ťažkými zraneniami prevezená do nemocnice.

Obaja vodiči po náraze utrpeli zranenia, ktorým na mieste dopravnej nehody podľahli. Prípadné požitie alkoholu u nebohých vodičov bude zisťované pri pitve. Na vozidlách bola vyčíslená škoda približne na  takmer 10 000,-€. K vyšetrovaniu bol pribratý aj znalec z odboru dopravy.

Prvá tragická dopravná nehoda v roku 2014, diaľnica R1, 8.1.2014

Podľa kamerových záznamov, ktorá polícia prezrela, sa vodič stretal s niekoľkými vozidlami. Okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a ublíženia na zdraví.

zdroj a fotografie: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: