Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
05302020sob
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Smrteľná dopravná nehoda na priechode pre chodcov v Nitre

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Smrteľná dopravná nehoda na priechode pre chodcov v NitreNITRA 20. februára 2014 - Na priechode pre chodcov zrazil v Nitre 32 ročný vodič osobného motorového vozidla zn. Honda 51 ročného chodca. K dopravnej nehode došlo v stredu 19.2.2014 večer krátko pred 21.00 hodinou na osvetlenom priechode pre chodcov na Štúrovej ulici.

Muž bol s ťažkými zraneniami prevezený do nitrianskej nemocnice, kde zraneniam podľahol. Vodič sa pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke. Alkohol v dychu vodiča zistený nebol. U chodca bude prípadné požitie alkoholu zisťované pri pitve. Na vozidle vznikla škoda vo výške 3.000,-€.

K vyšetrovaniu dopravnej nehody bol pribratý aj znalec odboru cestnej dopravy. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. V okrese Nitra prebieha každý deň preventívno-dopravná akcia zameraná na nosenie reflexných prvkov, ktoré sú chodci povinní zo zákona nosiť. Ani u tohto účastníka dopravnej nehody nebol reflexný prvok nájdený.

zdroj: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: