11262022sob

Na R1 pri Nitre ďalšia nehoda, vodička nafúkala

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Na R1 pri Nitre ďalšia nehoda, vodička nafúkalaNITRA 21. januára 2015 - K dopravnej nehode došlo v utorok 20.1.2015 večer okolo pol deviatej na ceste R1 v smere od Nitry na Zvolen. 41 ročná vodička z okresu Brezno, ktorá viedla osobné motorové vozidlo Opel Vectra pri predchádzaní vozidla Peugeot Boxer narazila do jeho zadnej časti. Po náraze sa toto vozidlo dostalo do nestability a narazilo do zvodidiel.

Vodička sa podrobila dychovej skúške na alkohol, ktorá bola pozitívna s výsledkom 0,82 miligramu na liter, čo je v prepočte 1,71 promile alkoholu. U vodiča Peugeotu alkohol zistený nebol. Pri dopravnej nehode sa nikto z účastníkov nezranil. Na vozidle Opel vznikla škoda 700,-€ na Peugeote 3000,-€ a na zvodidlách 1000,-€.

Vodičke bol na mieste zadržaný vodičský preukaz a vo veci prebieha trestné konanie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
zdroj: KR PZ Nitra
 
NEPREHLIADNITE: Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre obchodné zastupovanie. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo je v obchodnom zastupovaní portálu Nitraonline.sk, ozvite sa.

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: