09242023ned

Tragická nehoda na železničnom priecestí Nitre

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tragická nehoda na železničnom priecestí NitreNITRA 4. februára 2016 - K zrážke vlaku s chodkyňou došlo dnes, vo štvrtok 4.2.2016 ráno o 6:30 hod. na železničnom priecestí v Nitre. 43 ročnú ženu zachytil osobný vlak smerujúci z Nitry na Topoľčany.

Chodkyňa z Nitry utrpela ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahla. U nebohej bude vykonaná pitva. Okolnosti tejto tragickej udalosti prešetrujeme ako prečin usmrtenia.
zdroj: KR PZ Nitra

POZRITE SI:

- Tragická dopravná nehoda na ulici Janka Kráľa v Nitre, zrazili tam chodca

- Tragický pondelok v Nitre - starenka prechádzala cez cestu bez reflexných prvkov a zrazilo ju auto

- Tragický štvrtkový večer v Nitre, na Hviezdoslavovej ulici zrazili ženu, polícia hľadá svedkov

- Tragická dopravná nehoda na ceste medzi Nitrou a Vrábľami

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...


Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!


Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: