Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
09202021pon
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Babičku z Nitry podvodníci pripravili o úspory

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Babičku z Nitry podvodníci pripravili o úsporyNITRA 16. januára 2014 - 82 ročnej žene z Nitry zavolal v stredu 15.1.2014 jej vnuk z Liptovského Mikuláša, že potrebuje požičať päťtisíc eur, inak príde o celý svoj majetok. Pani ani na chvíľu nezaváhala a v najbližšej bankovej inštitúcii vybrala všetky svoje úspory.

Ešte po ceste z banky ich v obálke odovzdala vo vchode paneláku, kde bývala, neznámej žene, ktorá mala peniaze odovzdať vnukovi.

Po príchode domov dôchodkyňa  zavolala svojmu vnukovi, že peniaze sú na ceste. Ten však o ničom nevedel. V tom momente bolo obom jasné, že  naletela podvodníkom.

Vyšetrovateľka začala v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre prečin podvodu. Poškodená popisovala páchateľku ako 25 až 30 ročnú ženu, strednej postavy. Mala svetlohnedé upravené vlasy po plecia a okrúhlu tvár. Nitrianski kriminalisti na objasnení prípadu intenzívne pracujú.

zdroj: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: