09242023ned

Dôchodkyňa z Vrábeľ sa nechala oklamať podvodníkom, prišla o peniaze

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dôchodkyňa z Vrábeľ sa nechala oklamať podvodníkom, prišla o peniazeVRÁBLE 16. februára 2016 - Podvodník použil starý trik, 80 ročná dôchodkyňa z Vrábeľ prišla o 400,-€ podvodným spôsobom. Dôverčivá pani si myslela, že jej zatelefonoval vnuk, ktorý si od nej pýtal požičať peniaze. Babička sa s ním dohodla, že 400,-€ dá jeho kamarátovi, ktorý ich príde prevziať. Až po odovzdaní finančnej hotovosti zistila, že peniaze dala úplne cudziemu mužovi a naletela podvodníkovi.

Polícia neustále apeluje najmä na seniorov, aby boli obozretní a aby si každý podozrivý telefonát najskôr preverili.

V danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin podvodu.
zdroj: KR PZ Nitra

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...

POZRITE SI TIEŽ:

- Nevydarená krádež - zlodej pri úteku stratil mobil, vrátil sa poň na miesto, kde kradol

- Na severnom obchvate Nitry zlodeji ukradli dopravné značenie

- Bývalá študentka okradla svoju učiteľku


Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!


Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!


Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: