Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
09202021pon
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Poplach v nitrianskej nemocnici, žena oznámila bombu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Poplach v nitrianskej nemocnici, žena oznámila bombuNITRA 7. januára 2014 - Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal trestné stíhanie vo veci pre prečin šírenia poplašnej správy. V pondelok 6.1.2013 asi o pol jedenástej v noci oznámil na tiesňovej linke 150 neznámy ženský hlas, že na gynekológii v Nitre je na 2. poschodí bomba.

Na miesto boli okamžite vyslané všetky záchranné zložky – 6 policajných hliadok, hasiči a mestská polícia. Z oddelenia bolo premiestnených 23 pacientov a celý priestor prezrel psovod so psom cvičeným na vyhľadávanie výbušnín a pyrotechnik. Pri prehliadke však nenašli žiadne výbušné predmety a objekt odovzdali krátko po  polnoci do užívania.

Na objasnení prípadu neustále pracujú nitrianski kriminalisti. Za prečin šírenia poplašnej správy hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na 1 až 5 rokov.

zdroj: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: