Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
05272020str
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Automobil nie je výklad, nezabúdajte, že príležitosť robí zlodeja

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Automobil nie je výklad, nezabúdajte, že príležitosť robí zlodejaNITRA 22. augusta 2014 - Polícia neustále upozorňuje majiteľov vozidiel, aby si v autách nenechávali cennosti, peniaze, doklady a obzvlášť, aby ich nenechávali na očiach okoloidúcich.
V stredu 20.8.2014 tak urobil majiteľ Chrysleru, ktorý parkoval na Jurkovičovej ulici v Nitre. Zlodej rozbil okno na predných dverách a z auta ukradol tašku s obnosom 400 eur a doklady. Polícia prípad dokumentuje ako prečin krádeže a po páchateľovi pátra.

V čase letnej turistickej sezóny sa polícia zvlášť venuje parkoviskám. To, čo pri takýchto kontrolách polícia nachádza, neustále prekvapuje. Od pootváraných okien na autách, mobilov, navigácii, laptopov a tašiek na sedáčkách až po psov, ktorých nechajú majitelia zatvorených vo vozidlách. Takáto kontrola prebehne aj na parkovisku pred areálom Agrokomplexu v Nitre v týchto dňoch. Neporiadnych vodičov bude polícia upozorňovať letáčikom s upozornením, že „Automobil nie je výklad“.

Ak predsa len nájdete vozilo násilne otvorené

1. Nesadajte doňho;
2. Nezisťujte, čo vám zmizlo – môžete zničiť stopy, ktoré páchateľ zanechal na mieste činu;
3. Ihneď volajte políciu.

Nerobte z auta výkladnú skriňu – nezabúdajte, že príležitosť robí zlodeja.
zdroj a foto: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: