02262024pon

Žena z Veľkej Lehoty si vyrobila maturitné vysvedčenie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Žena z Veľkej Lehoty si vyrobila maturitné vysvedčenieVEĽKÁ LEHOTA 5. januára 2015 - Falošné maturitné vysvedčenie predložila 38 ročná žena z Veľkej Lehoty na jednej zo stredných škôl v Nitre. Nakoľko sa riaditeľke školy niektoré údaje na listine nepozdávali preverila si jej dôveryhodnosť. Následne bolo zistené, že škola, ktorá mala vysvedčenie o maturitnej skúške študentke s daným menom vydať, je falošné.

Predmetný skutok polícia v Nitre vyšetruje ako prečin falšovania verejnej listiny, úradnej pečate, úradnej uzávery, úradného znaku a úradnej značky.

Za tento skutok hrozí zo zákona trest odňatia slobody tri roky.
zdroj: KR PZ Nitra

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...


Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!


Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.

 

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: