01272023pia

Dráma so šťastným koncom - muž chcel skočiť z mosta, nitrianski policajti mu zachránili život

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dráma so šťastným koncom - muž chcel skočiť z mosta, nitrianski policajti mu zachránili životNITRA 4. februára 2016 - Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Nitre zachránili život nešťastného muža, ktorý chcel skočiť z mosta.

Asi pol hodinu po polnoci dnes 4.2.2016 bola hliadka vyslaná na Hollého ulicu v Nitre, kde údajne na moste ponad železničnú trať stál muž a chcel skočiť. Keď policajti dorazili na miesto, videli za zábradlím sedieť muža s nohami spustenými do vzduchu. Na moste stála aj vystrašená okoloidúca žena, ktorá vec oznámila polícii.

Policajti s mužom komunikovali a po chvíli ho chytili za ruky a cez zábradlie vytiahli na chodník. Potom mu privolali rýchlu záchrannú službu.

Muž bol hospitalizovaný v nitrianskej nemocnici. Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Nitre ppráp. Jakub Kečkéš a nstržm. Bc. Michal Kalmancay budú podľa vyjadrenia nadriadených za úspešne zvládnutú záchranu života ocenení.
zdroj: KR PZ Nitra

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...


Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: