01272023pia

Dráma na nitrianskom internáte: Mladý muž sa pokúsil zabiť svojho spolubývajúceho

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dráma na nitrianskom internáte: Mladý muž sa pokúsil zabiť svojho spolubývajúcehoNITRA 12. februára 2016 - Vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre obvinila 22 ročného muža z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu.

Vo štvrtok 11.2.2016 asi o siedmej ráno sa na vysokoškolskom internáte na Akademickej ulici v Nitre odohrala dráma. V izbe na piatom poschodí napadol 22 ročný Ahmad svojho spiaceho 23 ročného spolubývajúceho a nožom mu spôsobil zranenia krku a chrbta. Pred ďalšími útokmi sa poškodený ubránil uzamknutím na toalete. Keď počul, že útočník telefonuje, vykradol sa z toalety a snažil sa dostať na chodbu a k výťahom. Podozrivý sa mu v tom snažil zabrániť. Prenasledovanému mužovi sa ale podarilo dostať sa na vrátnicu, odkiaľ privolali políciu a záchrannú službu.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Policajná hliadka podozrivého 22 ročného muža z Afganistanu na mieste zadržala. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bol obvinený z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu.

V zmysle trestného zákona hrozí za tento obzvlášť závažný zločin trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

zdroj: KR PZ Nitra
Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!


Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.

POZRITE SI TIEŽ:

- Tragická nehoda na železničnom priecestí Nitre

- Tragická dopravná nehoda na ulici Janka Kráľa v Nitre, zrazili tam chodca

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: