09242023ned

Fotenie zo silvestrovskej služby na nitrianskom hrade sa premenilo na žiadosť o ruku

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 2. januára 2022 - Policajti si dohodli foto termín na natočenie krátkeho videa a nafotenie zopár záberov zo silvestrovskej služby na nitrianskom hrade. Ako informuje policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, toto stretnutie sa napokon premenilo na žiadosť o ruku jedného z miestnych policajtov.

Fotenie zo silvestrovskej služby na nitrianskom hrade sa premenilo na žiadosť o ruku

Na konci fotenia dopravák Maroš vyzval svoju priateľku Veroniku, ktorá sa tam na nich prišla pozrieť, aby sa odfotila s nimi. "Tá síce chvíľu váhala, napokon však súhlasila. Úplne však stratila reč, keď ju Maroš odrazu vzal za ruku, pokľakol pred ňou a požiadal ju o ruku. Dúfame, že budeme mať v tomto roku oveľa viac príležitostí, prinášať vám milé, ľudské príbehy z výkonu služby, aj z našich súkromných radostí. Marošovi a Veronike želáme veľa šťastia a nezabudnite na nás s fotkami zo svadby," priblížila policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj.

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Video z fotenia a žiadosti o ruku si môžete pozrieť tu: (V prípade, že sa Vám video nezobrazuje, kliknite SEM.)

zdroj, foto a video: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: