09242023ned

Pátranie so šťastným koncom, nezvestnú 12 ročnú Viktóriu z Nitry našli živú a zdravú

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Pátranie so šťastným koncom, nezvestnú 12 ročnú Viktóriu z Nitry našli živú a zdravúNITRA 25. februára 2016 - Nitrianski policajti od utorka 23. februára pátrali po nezvestnej 12 ročnej školáčke. Viktória Bužiková z Nitry Lukáčoviec mala ísť popoludní do hudobného krúžku, kde ale neprišla a príbuzní o nej nemali od utorka 23.2.2016 od 17:00 hod. žiadnu správu.

Policajti od nahlásenia nezvestnosti prehľadávali rôzne miesta v Nitre a v okolí. Prezreli vlakové a autobusové stanice, opustené budovy a pohostinstvá. Prešli niekoľko desiatok kilometrov popri rieke Nitra, kde prezerali breh a kroviny. V stredu 24.2.2016 od rána opäť pokračovali v pátraní. Preverili viacero osôb a pýtali sa ľudí na ulici. Taktiež kamarátov, spolužiakov a príbuzných nezvestnej.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Popoludní 24.2.2016 krátko po 15.00 hodine bola 12 ročná Viktória Bužiková nájdená policajtmi v blízkosti železničnej stanice v Nitre v opustenej budove. Podľa prvotných informácií by mala byť v poriadku a zdravá. Potom, ako sa vykonajú všetky potrebné previerky k tejto udalosti, ktorá mala šťastný koniec bude dieťa odovzdané rodičom.

zdroj a fotografia: KR PZ Nitra

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


POZRITE SI TIEŽ:

- Tragédia pri Bádiciach, pri zrážke dvoch vozidiel zomreli dvaja mladí ľudia

Tragická nehoda na železničnom priecestí Nitre

Tragická dopravná nehoda na ulici Janka Kráľa v Nitre, zrazili tam chodca

Na Štefánikovej ulici v Nitre havaroval opitý vodič

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: