09242023ned

Mladík mylne informoval políciu o vážnej dopravnej nehode

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Mladík mylne informoval políciu o vážnej dopravnej nehodeŠURANY 27. marca 2015 - Operačný dôstojník Okresného riaditeľstva PZ v Nových Zámkoch prijal v stredu 25.3.2015 večer o 22.15 hodine z čísla 112 oznámenie o vážnej dopravnej nehode. Podľa prvotných informácii, ktoré polícia dostala sa nehoda mala stať medzi obcami Šaľa a Galanta.

Následne bolo oznámené, že ku tragédii došlo pri obci Palárikovo časť Čiky. Okamžite boli na miesto vyslané policajné hliadky a záchranné zložky. 7 policajných hliadok v počte 16 policajtov prehľadávalo dva okresy od Šale až po Dvory nad Žitavou. Oznámenie o dopravnej nehode sa nepotvrdilo.

Policajti mobil lokalizovali a ďalším preverovaním bolo zistené, že osoba, na ktorú je číslo napísané ho nepoužíva. Mobil bol vypnutý a polícia zisťuje, kto je užívateľom telefónneho čísla.

Veľká Jarná FOTO-SÚŤAŽ 2015

Policajti zistili užívateľa telefónneho čísla z ktorého bolo volané na číslo

Následne 24 ročného muža zo Šurian k veci vypočuli. Ten na polícii uviedol, že telefón požičal jemu neznámej osobe. Policajti vykonávajú v predmetnej veci šetrenie a preverujú ďalšie osoby.

Operační dôstojníci niekoľkokrát denne prijímajú rôzne oznámenia. Niektoré z nich sa často krát nezakladajú na pravde. Napriek tomu, polícia preverí každé oznámenie.
V tomto prípade, si volajúci zrejme neuvedomil, čo mohol svojim konaním spôsobiť. Okrem policajtov boli v teréne hasiči a záchranári.

Policajti z Obvodného oddelenia PZ Šurany zistili, kto volal na linku 112

Šetrením a preverovaním bolo zistené, že skutku sa dopustil 24 ročný Ivan zo Šurian.
Policajti skutok zadokumentovali ako priestupok na úseku integrovaného záchranného systému. Po vykonaní všetkých úkonov bude vec odstúpená na ďalšie šetrenie na príslušný Okresný úrad.
Za tento priestupok hrozí pokuta do výšky 1650,-€.
zdroj: KR PZ Nitra

NEPREHLIADNITE: Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre obchodné zastupovanie. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: