09242023ned

Dieťa vypadlo z okna z výšky druhého poschodia

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dieťa vypadlo z okna z výšky druhého poschodiaTOPOĽČANY 12. júna 2015 - Dieťa vypadlo z okna z výšky druhého poschodia a utŕžilo zranenia tváre a končatín. Dráma sa odohrala na Krušovskej ulici v Topoľčanoch. Štyri a pol ročný chlapec bol len chvíľu v opatere starého otca, keď sa vyšplhal na sedačku a odtiaľ na parapetu okna. Sieťka proti hmyzu bola len malou prekážkou a chlapec cez ňu prepadol rovno na chodník, pred vchodové dvere bytového domu.

Záchranári dieťa previezli do jednej z bratislavských nemocníc so zlomeninou nohy a tvárových kostí.
Vyšetrovateľka PZ začala trestné stíhanie vo veci pre trestný čin ublíženia na zdraví. V prípade prebieha vyšetrovanie.
zdroj: KR PZ Nitra

NEPREHLIADNITE! Portál NITRAONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, ale aj na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, ); background-position: 50% 100%; background-repeat: repeat-x;">fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: