Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, školské rozlúčky, plesy, promócie, birmovky, prvé sväté prijímania, rodinné a firemné stretnutia a akcie, spoločenské a športové podujatia...
Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov
07132020pon
Exclusive Events - svadobná a eventová agentúra - zabezpečíme od A po Z svadby, firemné večierky, detské party, catering, oslavy, výzdoba, inventár, dekorácie, doplnky...
MediaMasters, s.r.o. - reklamná agentúra Nitra. 
Martin Cintula Creative Photography

Muža v Palárikove pritlačil traktor

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Muža v Palárikove pritlačil traktorPALÁRIKOVO 7. júla 2015 - 45 ročného muža v pondelok 6.7.2015 v Palárikove pritlačil traktor. Nešťastná udalosť sa stala na Komenského ulici okolo pol siedmej večer.

Traktor zn. Zetor sa z doposiaľ nezistených príčin dal do pohybu a poškodeného pritlačil o oporný kovový stĺp hospodárskej budovy.

Zranenému utekal na pomoc pán Ladislav, ktorý sa nachádzal na mieste. Traktor zastavil a okamžite privolal pomoc. Muž bol s ťažkými zraneniami letecky prevezený do novozámockej nemocnice.

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Okolnosti prípadu sú v štádiu vyšetrovania. K vyšetrovaniu bude potrebné pribrať znalca z odboru dopravy.

zdroj: KR PZ Nitra

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Nitre a v okolí

 

Najnovšie firmy

TV program: