09242023ned

Pri domovej prehliadke v Šali zaistili drogy a granát

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAĽA 18. februára 2016 - Na základe príkazu Okresného súdu Galanta bola dňa 18.2.2016 v ranných hodinách vykonaná v Šali domová prehliadka a prehliadka nebytových priestorov. V byte na Partizánskej ulici kriminalisti zaistili 1 vrecko s neznámou bielou kryštalickou látkou.

Pri domovej prehliadke v Šali zaistili drogy a granát

Ilustračná fotografia.

Podľa predbežného testu by malo ísť o pervitín. Okrem toho boli zaistené prázdne injekčné striekačky, ktoré boli pôvodne zatavené, digitálna váha, mobilné telefóny, notebooky, dve plynové pištole a malokalibrové náboje.

V garáži boli nájdené dve sklenené fajky slúžiace na inhalovanie drog a rôzne prostriedky a pomôcky na užívanie mäkkých a tvrdých drog. Taktiež bol na mieste nájdený granát s rozbuškou, ktorý prevzal pyrotechnik a previezol k zneškodneniu.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Všetky zaistené veci budú zaslané na expertízu. Z drogovej trestnej činnosti je podozrivý 27 ročný muž zo Šale. Z doterajšieho vyšetrovania vyplynulo, že podozrivý mal drogy distribuovať ďalším konzumentom.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície zo Šale začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

V prípade preukázania viny súdom hrozí za tento zločin v zmysle trestného zákona trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

zdroj a ilustračná fotografia: KR PZ Nitra

Portál NITRAONLINE.SK hľadá MANAŽÉRA/MANAŽERKU portálu!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!


Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: