09242023ned

PR články, komerčné, Levice

Džínsy majú bohatú históriu - zistite, ako si získali srdcia žien

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kedysi pracovné nohavice, dnes módny kúsok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Džínsy, ktoré sú medzi nami už viac ako 140 rokov, sa stali sa doslova a dopísmena fenoménom 20. storočia. V tom čase po nich šalela každá žena. Ak nejaká rifle predsa len vlastnila, bola považovaná za človeka, ktorý kráča s módou. V súčasnosti si už džínsy našli svoj domov v srdciach mojich žien, a hoci už nie sú takým luxusným tovarom ako kedysi, neubralo im to na výnimočnosti.

Džínsy majú bohatú históriu - zistite, ako si získali srdcia žien

Ako rifle vlastne vznikli

História riflí sa začala písať v San Franciscu, kedy sa stretli krajčír Jacob Davis a obchodník Levi Strauss a vytvorili pracovný odev pre zlatokopov, na ktorý získali aj patent. Revolučný kúsok si však čoskoro zamilovali návrhári, ktorí ho zakomponovali do svojich módnych outfitov. Rifle sa postupne stávali populárnymi. V 60-tych rokoch ich preslávila ich aj slávna Marilyn Monroe vo filme Mustangovia. Herec James Dean, ktorý ich na sebe mal oblečené v čase natáčania filmu Rebel bez príčiny, z nich dokonca urobil aj symbol pre mladých rebelujúcich tínedžerov.

Akonáhle si získali pozornosť sveta a začal zlatý džínsový vek, návrhári začali prichádzať s novými vylepšeniami a strihmi.

Nespočetný výber strihov a štýlov

Dnes si už tie pravé džínsy v širokom výbere nájde každá žena. Rifle rovného strihu, ktoré vás opticky zoštíhlia, skinny džínsy, ktoré vám predĺžia nohy, slim strih alebo voľné rifle, s vysokým alebo nízkym pásom. Ponuka je skutočne obrovská.

Samozrejmosťou sú aj rôzne odtiene od svetlomodrej cez tmavomodrú až po čiernu. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, zaručene by vo vašom šatníku nemali chýbať dámske rifle v typickej modrej, ktoré doladíte k elegantnej blúzke aj športovému tričku.

Rifle jednoducho pristanú každému

Nezáleží na veku ani postave, džínsy sú skutočne skvelou voľbou pre kohokoľvek. Ak natrafíte na tie správne, pomôžu vám skryť vaše nedostatky a zvýrazniť prednosti.

Vyberte si aj vy džínsy z ponuky Bolf.sk. Módne dámske rifle sú nielen kvalitné a pohodlné, ale tiež dostupné za skvelé ceny. A vy v nich zaručene zažiarite.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: