04152024pon

Správy a aktuality zo spoločnosti v meste a okrese Nitra

Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015: "Samotná súťaž dokáže dievčatá posunúť a zviditeľniť..."

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA / MARTIN 23. februára 2016 - Prichádza mesiac marec 2016 a s ním možnosť pre dievčatá, ukázať, čo v nich je. Práve v tomto mesiaci sa totiž v Nitre a v Bratislave konajú kastingy súťaže FOTOMODELKA EUROPY 2016!

Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015:

Pre potvrdenie, že sa naozaj jedná o kvalitnú súťaž krásy a že dievčatá z nej získajú skutočné pozitívne skúsenosti, oslovili sme minuloročnú víťazku súťaže Fotomodelka Europy 2015 Karin Fečkovú z Martina, aby nám povedala svoje vlastné skúsenosti z tejto súťaže a aké z nej mala skúsenosti a či do jej života táto súťaž naozaj dala niečo pozitívne.
Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015:

Vyhrali ste súťaž Fotomodelka 2015. Aký to bol pocit, keď vyslovili Vaše meno ako víťazky? Spomínate si ešte na ten moment?

Áno, spomínam si na ten moment. Bol to úžasný a neopísateľný pocit, toľko emócii naraz v jednej chvíli, smiech ale aj slzy šťastia. 

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...

Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015:

Čo Vám v tej chvíli výrilo v hlave?

V tej chvíli som nad ničím nepremýšľala, len som si vychutnávala posledné minúty finálového večera, lúčili sme sa s dievčatami a robili sa spoločné fotky. Nebol čas rozmýšľať nad ostatnými vecami.

Aj ste očakávali, žeby ste práve Vy mohli byť víťazkou, alebo ste sa skôr prekvapili?

Od začiatku súťaže som mala svoju favoritku, ktorá bola u mňa víťazka, takže som ani nedúfala, že by som mohla vyhrať práve ja. Pre mňa bol úspech už len to, že som postúpila medzi finálovú zostavu a keď vyhlásili moje meno ako víťazku súťaže, tak áno, prekvapilo ma to.

Čo všetko ste absolvovali v rámci príprav a finálového večera súťaže?

Od kastingov sme absolvovali rôzne fotenia, sústredenia, skúšky oblečenia na finálový večer a samozrejme cvičenie choreografie.

Do súťaže ste sa prihlásili sami, alebo Vás tam niekto prihlásil?

Prihlásila som sa sama.


Čo Vás motivovalo, prihlásiť sa do súťaže?

Motivovala ma vlastná zvedavosť, chcela som získať ďalšie skúsenosti, spoznať nových ľudí a ísť si za svojím snom.

Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015:

Čo Vám dalo víťazstvo v tejto súťaži?

Celkovo mi to prinieslo nové pracovné ponuky, zoznámila som sa so zaujímavými ľuďmi, navštívila som Sri Lanku, kde nasledovali rôzne pracovné fotenia, bolo to spojené aj s relaxom a spoznávaním tejto exotickej krajiny.

Odporučili by ste dievčatám, prihlásiť sa na ďalší ročník tejto súťaže?

Určite by som odporučila dievčatám, aby vyskúšali ísť na kastingy, ktoré sa budú konať už v marci, aby sa nebáli a nabrali odvahu. Samotná súťaž ich dokáže posunúť a zviditeľniť, otvoriť im nové možnosti v tomto smere.

Čo by ste odkázali dievčatám, ktoré by sa chceli do súťaže prihlásiť, alebo s tým ešte váhajú?

Každá žena je krásna a jej nedokonalosti ju robia výnimočnou a jedinečnou, tak sa to nebojte vyskúšať, nemáte čo stratiť. Neberte ohľad na výšku ani na vek, v tejto súťaži nie sú podstatné čísla, ide o fotogenickosť. Samozrejme, vonkajšia krása nie je všetko, ide aj o vnútorné vyžarovanie ;)

Karin Fečková, víťazka Fotomodelka Európy 2015:

Požiadavky na kastingy:
- fotogenická tvár a postava
- výška od 165 cm
- vek od 18 rokov neobmedzený

Kde a kedy sa budú kastingy konať?
NITRA: LENOX bar, Kmeťkova 1, Nitra
10.marec 2016 (štvrtok) 14.00 - 18.00
12.marec 2016 (sobota) 14.00 18.00
BRATISLAVA: Smrečianska 29, pri reštaurácii Bastion nad parkom, zastávka Račianske mýto
17.3.2016 (štvrtok) 14.00 -18.00
19.3.2016 (sobota) 9.00 - 16.00

Prineste si lodičky a občiansky preukaz.
Svoju účasť môžte nahlásiť aj vopred emailom alebo telefonicky, na určitú hodinu, aby ste nemuseli čakať. Tešíme sa na Vás!
Mgr. Ivana Matušková
Mobil: 0905563271
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac na Facebook stránke súťaže: https://www.facebook.com/Fotomodelka-Eur%C3%B3py-Fotomodella-DEuropa-Slovakia-165106120259473/?fref=ts
zdroj: www.nitraonline.sk, fotografie: archív Karin Fečkovej, FB Fotomodelka Europy, CreativePhoto

POZRITE SI TIEŽ:

- V Nitre vyvrcholila súťaž krásy Fotomodelka 2015, víťazkou Karina Fečková

- Nitrianka Nikola Dodeková sa predstaví vo finále súťaže Fotomodelka 2015

- Veronika Hrašková bude Levický okres reprezentovať vo finále súťaže Fotomodelka 2015

- Bratislavčanka Linda Janušíková vo finále súťaže krásy Fotomodelka 2015

- Košická trénerka Juliana Boldi medzi najkrajšími Slovenkami v súťaži Fotomodelka 2015


Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.

 


 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: