09242023ned

Pri Nitre pribudne 100 nových pracovných miest

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 22. septembra 2015 - V priemyselnom parku Nitra - Juh v Dolných Krškanoch dňa 25.9.2015 spoločnosť Mühlbauer Technologies, s.r.o. oficiálne otvorí svoju ďalšiu výrobnú halu.

Pri Nitre pribudne 100 nových pracovných miest

Spoločnosť je súčasťou nadnárodného koncernu s viac ako 2 800 zamestnancami v 29 miestach na celom svete, je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Investície spoločnosti v nitrianskom priemyselnom parku v rámci druhej etapy dosiahli 16 miliónov EUR. Spoločnosť, ktorá v súčasnosti v tomto regióne zamestnáva viac ako 300 osôb, v horizonte nasledujúcich 6 mesiacov zamestná ďalších viac ako sto nových pracovníkov.

Podujatia sa zúčastní aj premiér SR Robert Fico a minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter.

zdroj: MEDIA CENTRAL, s.r.o., fotografia: www.mhsr.sk

Portál NITRAONLINE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Nitraonline.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: