04152024pon

Nitrianske Kultúrne potulky privítajú činorodého umelca Samuela Spišáka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRA 18. apríla 2016 - Študenti Katedry kulturológie Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre organizujú už šiesty ročník moderovanej besedy so známou osobnosťou s názvom Kultúrne potulky.

Nitrianske Kultúrne potulky privítajú činorodého umelca Samuela Spišáka

Podujatie sa bude konať 28. apríla o 17:30 v priestoroch Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.

Projekt podpory kultúrnej aktivity každoročne priláka do Nitry známych a inšpiratívnych ľudí. Tento rok prijal pozvanie mladý herec a nádejný režisér Samuel Spišák. Filmovým a režijným účinkovaním sa katapultoval na výslnie umeleckej scény doma i v zahraničí. Výsledkom je niekoľko medzinárodných ocenení a účasť na blížiacom sa prestížnom filmovom festivale v Cannes.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Bubeníckou ukážkou pohodových brazílskych rytmov sa o kvalitný kultúrny zážitok postará skupina TAMBORES. A hlasovú stopu zanechá speváčka Romana Líšková.

Organizátori podujatia Vám sľubujú príjemný večer plný nezabudnuteľnej atmosféry. Vstup je voľný!

Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: