02262024pon

Výnimočné partnerstvo UKF v Nitre s nórskou a islandskou univerzitou

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Výnimočné partnerstvo UKF v Nitre s nórskou a islandskou univerzitouNITRA 6. apríla 2016 - V pondelok 11. apríla 2016 o 13:30 sa v Sieni Konštantína Filozofa (Tr. A. Hlinku 1, Nitra) uskutoční oficiálne záverečné vyhodnotenie medzinárodného projektu zameraného na zvyšovanie kvality univerzitného štúdia prostredníctvom rozvoja multilaterálnej inštitucionálnej spolupráce, ktorý bol podporený z grantu Európskeho hospodárskeho spoločenstva.

Výnimočnosť tohto projektu je, že pre partnerstvo univerzita dokázala získať až dvoch partnerov, a to z Nórska a Islandu.

Cieľom záverečného stretnutia je vyhodnotenie spoločných aktivít, realizovaných počas trvania projektu, ktoré sa uskutočnili na pôde všetkých troch univerzít. Jedným z výsledkov medzinárodného projektu je spoločná učebnica z oblasti inovatívnej výučby matematiky „Staircase to Even More Interesting Mathematics Teaching“, ktorá bude na stretnutí slávnostne uvedená do života.

Andrej Budai photo - video - fotografické a video služby - svadby, stužkové, promócie, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia a akcie, športové a spoločenské podujatia...
Zástupcovia všetkých partnerských univerzít budú zároveň prezentovať možnosti pokračovania ďalšej vzájomnej spolupráce v oblasti výučby matematiky.

Sprievodnými podujatiami, určenými aj pre širokú verejnosť, sú dve prednášky absolventa UKF v Nitre, žijúceho na Islande - Branislava Bédiho, ktoré sa budú konať dňa 13.4.2016:
- https://www.ukf.sk/media-a-marketing/dianie-na-univerzite/kalendar-udalosti/326-pouzivanie-autentickeho-jazyka-vo-video-hrach-s-cielom-rozvoja-realnej-cudzojazycnej-komunikacie
- https://www.ukf.sk/media-a-marketing/dianie-na-univerzite/kalendar-udalosti/337-branislav-bedi-prednaska-a-diskusia-o-zivote-a-studiu-na-islande

Ďalšie informácie o projekte: https://www.ukf.sk/projekty/medzinarodne-projekty/projekt-nis.

zdroj: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

POZRITE SI TIEŽ:

- UKF v Nitre medzi desiatimi percentami najvýkonnejších vysokých škôl na svete

- Na nitrianskom univerzitnom Októberfeste UKF 2015 to žilo + fotografie

- Tretí ročník XXL Akadémie na UKF absolvuje takmer 35 osôb so špeciálnymi potrebami

- Študenti nitrianskej Univerzity Konštantína Filozofa na Európskych hrách v Baku

- Fakulta prírodných vied na UKF v Nitre otvorila učebňu vybavenú dotykovými technológiami

- Deň Zeme pod drobnohľadom Žiackej vedeckej ekologickej konferencie na UKF v Nitre

- Tradičný medziuniverzitný hokejový zápas UKF - SPU opäť rezonoval Nitrou - fotografie

- Víťazom nitrianskeho medziuniverzitného futsalového zápasu mužstvo UKF + fotografie


Portál Nitraonline.sk hľadá ambiciózneho, zodpovedného a iniciatívneho človeka na pozíciu manažér/manažérka portálu pre komplexnú správu portálu a obchodné zastúpenie!

Taktiež hľadáme spolupracovníkov pre dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Nitraonline.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Nitraonline.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac tu: https://www.nitraonline.sk/pracovne-ponuky/669-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-nitraonline-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087.


 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

TV program: